Orientuje sie moze ktos jaki wyskok ma D.Howard ? Wiem ze jest wieeelki w sensie wzrostu i masy ale niewiem jaki ma dokladny wyskok. z ponad 100 cm mysle ze ma spokojnie

Nigdy nie bede idealny ale nie powiedziane ze nie sprobuje :)
Ilość wyświetleń tematu: 10162
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
bedziesz mial w przyblizeniu jego jumpa
175cm wzrostu, a wygral w konkursie wsadow wlasnie z Howardem kiedys
MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html
Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]
MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html
Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]
z 270-280 na bank
no to on podskoczy 20-30 cm i pakuje to jak mam jego maksymalny wyskok obliczyc xDNigdy nie bede idealny ale nie powiedziane ze nie sprobuje :)
Dobra znalazlem info ze jego wyskok to 39.5 inchow = 100 cm
Nigdy nie bede idealny ale nie powiedziane ze nie sprobuje :)
ale podejrzewam że jego wyskok oscyluje w granicach 90-100cm
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły