SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaki wyskok ma ta bestia ? :p

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10162

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1152 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7348


Orientuje sie moze ktos jaki wyskok ma D.Howard ? Wiem ze jest wieeelki w sensie wzrostu i masy ale niewiem jaki ma dokladny wyskok. z ponad 100 cm mysle ze ma spokojnie

Nigdy nie bede idealny ale nie powiedziane ze nie sprobuje :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39108
https://www.sfd.pl/Ćwiczmy_razem!_wyskok-t588895-s170.html  tu masz filmik jak skacze do prawie 345cm.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39108
Widzialem filmik gdzie howard wali czolem w obrecz, wiec szukaj jego wzrost i sobie policz bedziesz mial w przyblizeniu jego jumpa
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403233
Dla mnie fenomenem jest Nate Robinson 175cm wzrostu, a wygral w konkursie wsadow wlasnie z Howardem kiedys

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39108
kiedyś = rok temu
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403233
Przyznam, ze az tak to nie sledze NBA zeby pamietac kiedy to bylo

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1152 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7348
Dythican @

Wiekszosc graczy NBA wali glowa w porecz

211cm ma wzrostu i dlugie lapska niemam pojecia na ile ma zasieg z 270-280 na bank no to on podskoczy 20-30 cm i pakuje to jak mam jego maksymalny wyskok obliczyc xD

Nigdy nie bede idealny ale nie powiedziane ze nie sprobuje :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1152 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7348
Dobra znalazlem info ze jego wyskok to 39.5 inchow = 100 cm
Masakra 120 kg tak lata

Nigdy nie bede idealny ale nie powiedziane ze nie sprobuje :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28291
dla porownania
blake griffin 41 inch vertical
Vince Carter mial 43 inch vertical

a co do zasiegu to wszyscy wymiekaja przy tym:) pzodrawiam


...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39108
"211cm ma wzrostu i dlugie lapska niemam pojecia na ile ma zasieg z 270-280 na bank no to on podskoczy 20-30 cm i pakuje "

dla uściślenia, to nie 20-30cm musi wyskoczyć bo to ledwo 3.00 zakładając że ma zasięg rąk 2.70-2.80m... a co najmniej z 55cm... ale nie istotne

Gdzieś w starych tematach niektórzy pisali że Lebron Howard Wade skaczą po 120cm... gdyby tak bylo to głowy by mieli ponad obręcz a tak nie jest.

A wracając do Howarda to możliwe że ma te 100cm, ale znając amerykańskie przeliczniki i nawyki do podnoszenie statystyk swoich gwiazd może mieć trochę mniej ale podejrzewam że jego wyskok oscyluje w granicach 90-100cm

pozdro
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5422 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45681
Leonel Marshall 50 inch vertical - co prawda siatkarz, ale...
Jest ziomek, który ręką dotykał na wysokości 404cm czyli ponad tablicę kosza.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28291
leonel marshall 50 inch vertical to sie filmik nazywa:P
ja tam wierze w rzeczy raczej udokumentowane i ktore widzialem na zywo lub na video...
wysoko fest skacze marshal ale czy az 127cm? choc nie wiem;)
a w legendy o siatkarzach dotykajacych ponad 4m nie wierze...bo nikt tego nie udokumentowal
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stół do tenisa stołowego

Następny temat

trenining siłowy a bieganie .

electro
Polecane artykuły