SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co mogę zrobić w tej sytuacji?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 91 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3303
Witam wszystkich użytkowników i proszę o pomoc.

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): Foto dodam niebawem

Wiek: 17

Waga: 78

Wzrost: 176

Cel cyklu: Uzyskanie ładnej sylwetki

stosowane już wcześniej suplementy : Nie ma

Uprawiane inne sporty: Karate

stosowane wcześniej spalacze : Thermo Speed Extreme

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: Nie ma

ilość dni wolnych od kreatyny: 0

przewidziane finanse na cykl: 150 zł

uwagi i sugestie: W zeszłym roku przy wzroście 173 ważyłem 86kg. Stwierdziłem, że potrzebna mi jest redukcje więc przez wakacje zrzuciłem troche tłuszczyku. W tej chwili trenuje 2x karate w tygodniu, ćwiczę też u siebie na worku. Chcę teraz zrobić ładną rzeźbę i myślałem nad zakupem HMB Mega Caps 300 tabletek. Oczywistą sprawą jest też to że trenuje na siłowni(1rok). Proszę wszystkich którzy mają pojęcie w tych sprawach o sugestie.

Staż treningowy: 12 miesięcy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 976 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12630
hmb nie dziala. masz diete?
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Najważniejsza dieta z odpowiednim bilansem kalorycznym i odpowiednim podzialem na makroskładniki oraz ruch ktory raczej masz jak trenujesz karate, a na HMB szkoda kasy tak jw.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 91 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3303
Dietę prowadziłem przez dłuższy czas. Teraz zrobiłem sobię przerwe i zobaczyłem że nic nie tyje. Może to za sprawą ciężkich treningów na karate... A odnośnie HMB... wiązałem z nim wielkie plany :(
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 849
Co chciałeś osiągnąć suplementując się HMB?

Dlaczego sądzisz że nie działa?

Chcesz wiedzieć coś o suplach-pisz do mnie dowiesz się prawdy od fachowca.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 91 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3303
A jest jakiś inny supl który pomógłby w treningu?:)
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
zależy jaki twój cel masa/redukcja, wytrzymałosć szybsza regeneracja.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 91 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3303
Moim celem jest zbudowanie masy mięśniowej;) Tzn ładnej rzeźby ;)
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
To masa czy rzeźba bo to są odmienne rzeczy, jak chcesz robić rzeźbę to musisz mieć z czego czyli musisz posiadać jakąś tam masę mięsniową.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 91 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3303
Chcę zrobić rzeźbę. Dodam że zaprzestałem ćwiczenia z gryfem i obciążeniem bo stwierdziłem że przynosi słabe efekty )Barki, szyja biceps i triceps), zamiast tego kupiłem sobie drążek przykręcany do ściany i będę się podciągał na nim chwytem szerokim. ;)

Zmieniony przez - Feroce w dniu 2011-01-15 16:14:30
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Następny cykl

Następny temat

suplement na mase. HELP!

electro
Polecane artykuły