Witam jestem w trakcie układania diety wczoraj wyliczyłem dzienne zapotrzebowanie na kcal i nie jestem do końca pewien czy jest to dobry wynik mam 18 lat 184 wzrostu cwicze 6 razy w tyg po 50min,jestem endomorfikiem
wyszło mi 3127 kcal
teraz "rozbijąc" na poszczególne skladniki
bialko 170g (przy ukladaniu diety było podane od 1.6-2g na kg )
tluszcze mialy stanowic 25% zapotrzebowania a wegle reszte
Prosze o pomoc przy :
Ustaleniu ile gram najlepiej bialka/tluszcz/wegli
I chodzi o to czy musze do tego zapotrzebowania jeszcze dodac 250kcal mi chodzi zeby nie przybrac znowu tluszczu chodzi mi o nabieranie w miare mozliwosci samych miesni
PROSZE o pomoc
wyszło mi 3127 kcal
teraz "rozbijąc" na poszczególne skladniki
bialko 170g (przy ukladaniu diety było podane od 1.6-2g na kg )
tluszcze mialy stanowic 25% zapotrzebowania a wegle reszte
Prosze o pomoc przy :
Ustaleniu ile gram najlepiej bialka/tluszcz/wegli
I chodzi o to czy musze do tego zapotrzebowania jeszcze dodac 250kcal mi chodzi zeby nie przybrac znowu tluszczu chodzi mi o nabieranie w miare mozliwosci samych miesni
PROSZE o pomoc
Krzysztof Piekarz