SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Sprawdzenie zapotrzowania kalorycznego

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1298
Witam jestem w trakcie układania diety wczoraj wyliczyłem dzienne zapotrzebowanie na kcal i nie jestem do końca pewien czy jest to dobry wynik mam 18 lat 184 wzrostu cwicze 6 razy w tyg po 50min,jestem endomorfikiem
wyszło mi 3127 kcal
teraz "rozbijąc" na poszczególne skladniki
bialko 170g (przy ukladaniu diety było podane od 1.6-2g na kg )
tluszcze mialy stanowic 25% zapotrzebowania a wegle reszte
Prosze o pomoc przy :
Ustaleniu ile gram najlepiej bialka/tluszcz/wegli
I chodzi o to czy musze do tego zapotrzebowania jeszcze dodac 250kcal mi chodzi zeby nie przybrac znowu tluszczu chodzi mi o nabieranie w miare mozliwosci samych miesni
PROSZE o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31384
Wage jaka masz?
Trening silowy 6x/tydz.? Na moje to juz troche za duzo.
Sam latwo lapie tkanke tluszczowa, przy wadze ok. 80kg startowalem od 2800-2900kcal i bylo calkiem ok (tren. 4x/tydz.). Ogolnie bialka 2-2,2g tluszczu 1-1,4 reszte daj ww.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1298
84 kg
jestem pogubiony ponieważ z tamtych obliczen z podwieszonych tematów wyszlo 3000kcal i myslalem ze jeszcze musze dołożyc
a Ty piszesz ze spokojnie mniej
Mogłbym Cie prosić o wyliczenie mi zapotrzebowania?
albo chociaż sprawdzenie mojego?
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
zacznij od 3000
i koniec zobaczymy po 2 tyg jak zareagujesz

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1298
boje sie tego własnie ze coś zauważe czego nie chce poniwaz jestem po redukcji i chce tylko rosnac w miesnie o ile to mozliwe dlatego tez pytałem czy przykładowo jak wyliczylem te 3000kcal to musze dodać przykladowo 250 kcal aby rosnac(nadwyżka?)
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
Nie na pocatku przyzwyczajasz org

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

B/W/T nadwyzka kaloryczna

Następny temat

spalenie tluszczu, 17 lat

electro
Polecane artykuły