Siema
Nie wiem czy w dobrym miejscu pisze jak nie to sory skasujecie albo przeniesiecie.
Chcialem wam powiedzieć o nowych parówkach sokołowa. Pisza ze 93% miecha jest w nim i szczerze bylem ciekawy jak smakuja no i powiem wam ze rewela. Tylko wlasnie nie wiem czy to coś sie nadaje zeby sobie jeść zamiast kuraka itd bo jak powszechnie wiadomo parówka to syf i pełno ulepszaczy ale skoro tutaj tyle mięsa.... mogą być ciekawa i dosyć smaczna alternatywa ale niech sie wypowiedza specjalisci
http://dodomku.pl/produkt_30938.html
Nie wiem czy w dobrym miejscu pisze jak nie to sory skasujecie albo przeniesiecie.
Chcialem wam powiedzieć o nowych parówkach sokołowa. Pisza ze 93% miecha jest w nim i szczerze bylem ciekawy jak smakuja no i powiem wam ze rewela. Tylko wlasnie nie wiem czy to coś sie nadaje zeby sobie jeść zamiast kuraka itd bo jak powszechnie wiadomo parówka to syf i pełno ulepszaczy ale skoro tutaj tyle mięsa.... mogą być ciekawa i dosyć smaczna alternatywa ale niech sie wypowiedza specjalisci
http://dodomku.pl/produkt_30938.html
Niezbędne minimum to dawać z siebie maximum !!
Krzysztof Piekarz

