SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy to możliwe?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez kif_anka z działu Kulturystyka i Fitness.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 381
czy to mozliwe ze powiększyła mi sie ręka w zaledwie dwa tygodnie ćwiczeń z planem i (brałem białko)?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
prowokacja?? wiesz jak sie cwiczy to jest takie efekt uboczny jak napisales ,ale czy po 2tyg cos widac watpie.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
o ile Ci sie powiększyła 0,1 mm czy 1 cm bo to znaczna róznica, opisz to bardziej precyzyjnie

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 723 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23250
ale jak ręka..
dłon?? Ramie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 381
myślę że ok 1,5 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 381
chodzi mi o ramie
biceps
może triceps?nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 561 Wiek 59 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4838
jaja sobie koledzy robią z Ciebie. Jednak nie przejmuj się. Jak nigdy nie ćwiczyłeś to na początku już po dwóch tygodniach będziesz miał większy obwód ramienia. To "spuchnięte" mięśnie. Niestety takie tępo zaraz się skończy i już nigdy nie powtórzy.
Pozdrawiam.

w życiu najważniejszą rzeczą jest życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 244 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1721
"czy to mozliwe ze powiększyła mi sie ręka w zaledwie dwa tygodnie ćwiczeń z planem i (brałem białko)?" ja ******cze,
centymetr chyba sie nie skurczył!! no comment jeśli masz taki przyrost to znaczy że możliwe a ty sie jeszcze pytasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 405 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7650
j/w
miarka nie kłamie, chyba że źle zmierzyłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
jaki gosciu ale i tak nie wydaje mi sie te 1,5cm prawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Jakie białko brałeś?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obciążenia- zakup

Następny temat

Apel o pomoc.

WHEY premium