SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

cykl na mase a raczej na podtrzymanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1444
jaki cykl proponujecie na podtrzymanie po ssa? nie znam sie za dobrze na odzywkach wiec cos doradzcie;d

200 i na jedno :D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1444
o widze ze osob do pomocy od hooooja

200 i na jedno :D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 6 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15646
kreatyna + dieta
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41040
basteksbr nie bulwersuj sie skoro Ci sie szybciej lekcje w gimnazjum skonczyly.

monohydrat+moze jakis przed treningowiec skoro na cyklu byla sila to moze Ci brakowac jakiegos dopalacza w treningach.

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1444
nie zadne gimnazjum jak to napisales... chodzi poprostu o to co z czym polaczyc

200 i na jedno :D

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 13475 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 83568
Znasz sie na ssa a na odzywkach nie hmm inteligentnie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1444
nei chodzi ze sie nie znam nie wiem po prostu jakie srodki wybrac chodzi mi o firmy, chce jakiegos stacka i cos przed trg to napewno i mysle co jeszcze mozna

200 i na jedno :D

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 13475 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 83568
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1444
dieta jest ale sama dieta nie pomoze uniknac spadkow

200 i na jedno :D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 6 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15646
zawsze są spadki możesz je tylko zminimalizować
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1444
wiec o to mi chodzi bozeeee.. o za lby

200 i na jedno :D

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANIE

Następny temat

Kre-Alkalyn + WPC dawkowanie ?

electro
Polecane artykuły