Witam. Od 8 tygodni robię redukcje na diecie zbilansowanej. 5 tygodni temu rozpoczałem suplementacje Man Scorch, bcaa i kreatyną(dawki ok.4g dziennie- stała suplementacja).
Przez pierwszy tydzień brałem 2x3 kaps scorcha. Od drugiego zwiększyłem dawkę do 2x4 kaps. Wczoraj rano zażyłem 4kapsy i przed aerobami zdecydowałem się na 5kapsów, wszystko było ok. Dziejszego dnia po wstaniu z łóżka poszedłem zażyć porcje spalacza- były to 4 kapsułki jak dotychczas brałem, za ok. 5 minut zaczęło boleć mnie serce, ból jak na razie nie ustępuje. Proszę o porade co mam zrobić ? Zakończyć suplementacje Scorchem czy zmniejszyc dawki ? Z góry dzięki za odp.
W ogóle to ciśnienie mam w normie, bo 120/80 niekiedy nawet 110/70. Sądzę, że mam problem z kofeiną, ponieważ w zeszłym roku podczas brania CREA SHOTA, w którym znajduje sie spora dawka kofeiny miałem podobne objawy...
Zmieniony przez - killerx w dniu 2011-01-02 10:49:22
Przez pierwszy tydzień brałem 2x3 kaps scorcha. Od drugiego zwiększyłem dawkę do 2x4 kaps. Wczoraj rano zażyłem 4kapsy i przed aerobami zdecydowałem się na 5kapsów, wszystko było ok. Dziejszego dnia po wstaniu z łóżka poszedłem zażyć porcje spalacza- były to 4 kapsułki jak dotychczas brałem, za ok. 5 minut zaczęło boleć mnie serce, ból jak na razie nie ustępuje. Proszę o porade co mam zrobić ? Zakończyć suplementacje Scorchem czy zmniejszyc dawki ? Z góry dzięki za odp.
W ogóle to ciśnienie mam w normie, bo 120/80 niekiedy nawet 110/70. Sądzę, że mam problem z kofeiną, ponieważ w zeszłym roku podczas brania CREA SHOTA, w którym znajduje sie spora dawka kofeiny miałem podobne objawy...
Zmieniony przez - killerx w dniu 2011-01-02 10:49:22
Krzysztof Piekarz