SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Maksymalna dawka gainera.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55
Witam, od niedawna zacząłem sie interesowac tym orum bo mnie juz denewuje moja masakrycznie niska waga. Mierze 172cm a ważw tylko 50kg. Koniecznie chce nabrać masy - przynajmniej 15kg.

Co do ćwiczeń to dziennie robie 60 podciągnieć na drążku (3x20), 120 (2x60) pompek, 120 (3x40) na bicepsy sztangą 20kg + tyle samo na barki.
Takie są narazie moje możliwości czasowe.
Do tego uwielbiam długie w ostrym tępie trasy rowerowe.

W tej chwili skończyłem SP80 Olimp (1kg) + Portagen Powder. Zakupiony już mam gainer SMP. I teraz pytanie jaką maksymalną dawke można stosować?

Jem normalnie z ukierunkowaniem na zwiekszone ilości miesa i tłuszczy. + sporo węglowodanów między posiłkami.
Do tego łykam Omege3 + koenzym Q10 i acerole + ogolne witaminki.

W takim razie ile tego gainera moge brać dziennie?

Ps. Jeśli napisałem jakieś głupoty to prosze o łagodne sporostowanie, a nie mieszanie z błotem :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1083 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7851
+ to zalezy od twoich mozliwosci organizmu mozesz zjesc 150 gram i po 10 minutach zwymiotowac a mozesz tez zjesc 50 g i bedzie dobrze

kady ma inaczej, srednia dakwa to 50-75 gram ale nie ktorzy dobrze toleruja 100g i wiecej

osobiscie slyszalem o kolesiu ktory jadl 0.5 kilo dziennie i mial taka opone ze sie pozniej wstydzil na silowni pokazywac :)
obserwuj siebie ile tolerujesz .... gainer nie ma cie zapchac tylko wspomagac diete jedzi rosnij

każda masa wymaga czasu :)im wiecej pospiechu tym wiecej skutków ubocznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Przede wszytskim z takim treningiem i odżywaniem możesz najwyżej nabrac tłuszczu na brzuchu i w innych okolicach, a chyba nie o to chodzi. Daj sobie spokój z pompkami i z tym podciąganiem, które najprawdopodobniej wykonujesz nieprawidłowo - wykonanie dwadziestu powtórzeń prawidłowo to nie byle jaki wynik. Nawet jeśli wykonujesz to cwiczenie poprawnie to z taką ilością powtórzeń nie masz szans na zrobienie masy. Zastanów się nad rozpoczęciem prawdziwych treningów siłowych, to wbrew pozorom nie zajmuje aż tak wiele czasu, szczególnie na początku. Wystarczy Ci trenowac 4 razy w tygodniu, np. następującym systemem:
poniedziałek - klatka piersiowa
wtorek biceps i triceps
czwartek - plecy
piątek - barki
Ja mniej więcej w ten sposób trenuję i jedna sesja nie zajmuje mi nigdy więcej niż 1 h 15 minut.
Co do diety: posiłki regularne,bez dojadania między posiłkami (ale sądzac po Twoim braku tendencji do nabierania masy aż tak ściśle nie musisz tego przestrzegac jak sądzę,choc zależy też, jaki stawiasz sobie cel).Dużo węglowodanów złożonych (kasze, ryż brązowy), piersi z kurczaka, tuńczyk w sosie własnym, jajka (tylko nie jedz więcej niż 3 żółtka dziennie,białka możesz do oporu),uzupełniaj to wszystko oliwą z oliwek (powiedzmy po łyzce stołowej do dwóch posiłków). Co do gainera to osobiście proponowałbym walnąc 100g po treningu zaraz,a godzinę później zjeśc normalny,pełnowartościowy posiłek.Mógłbyś również pic w trakcie treningu carbo (odżywka z samych węglowodanów).

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Zamiast topić kase w odżywki, kup karnecik na siłke, dużo jedz i ogranicz ten rowerek, bo przez niego bardzo ciężko będzie Ci urosnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55
Urosnąć to już nie urosne raczej, już sie z tym pododziłem. W październiku kończe 22 lata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
hehe chodziło mi w sensie mięśni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 756 Wiek 100 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27814
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 561 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16257
ale typ,co ma rower wspolne ze wzrostem wzwyrz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11
hej od niedawna mam problem z PORTAGENEM to warto brac? i czy mozna przy tym pic alkochol? prosze wszystkich o rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 410 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4791
Pcichom przychylam się do wypowiedzi Don-a, rowerem którym się katujesz masy nie zrobisz, ogranicz ilość powtórzeń i działaj z wolnymi ciążarami,ale to nie ten dział.
"hej od niedawna mam problem z PORTAGENEM to warto brac? i czy mozna przy tym pic alkochol? prosze wszystkich o rade"
1)załóż swój wątek
2)jaki masz problem? nie możesz go odkręcić?
3)Tak,chlaj od rana do wieczora-będziesz wielki.
1

Musicie od siebie wymagać ,nawet gdyby inni od was nie wymagali.
http://www.sfd.pl/temat254819/
Najgorsze smaki supli
http://www.sfd.pl/temat258906/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna

Następny temat

I co dalej...?

WHEY premium