Witam mam problem bo nie wiem czy zrobic cykl robiąc trening fbw czy split do tego jeszcze dochodzi 2 razy w tygodniu MMA. Prosze o pomoc:)
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Zależy ile masz dni na treningi siłowe. Jak 3 lub 4 to bym wybrał splita, jak mniej niż 3 to FBW.
...
To zależy od regeneracji, split na 3 dni to słaby pomysł a jak lepiej nie łączyć w jeden dzień treningu siłowego i SW.
...
Poniedziałek: klata Wtorek: SW Środa: Nogi+Bary Czwartek: SW Piątek: Plecy Sobota: Biceps+Tricpes
...
Pon - Klata + bic
Wt - SW
Śr - Plecy
Czw - SW
Piątek - Nogi
Sobota - Barki + tric
off
Musisz pilnować diety i się wysypiać bo inaczej będzie kłopot z regeneracją i łatwo się "wypalisz".
Wt - SW
Śr - Plecy
Czw - SW
Piątek - Nogi
Sobota - Barki + tric
off
Musisz pilnować diety i się wysypiać bo inaczej będzie kłopot z regeneracją i łatwo się "wypalisz".
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz