Mam 180cm wzrostu,23lata i 63kg. nie jest to żaden powód do dumy ;)
Zakupiłem taki oto zestawik -
MASS XXL 4,8 kg
TREC CREATINE 400g
HMB FC 180 kaps
DEXTROSE 500g
Pomóżcie Panowie ułożyć Mi dietę na ''przytycie'' ;)
Treningi -4-5razy w tygodniu.
Zależy mi na górnych partiach ciała,gdyż moje barki i ręce wyglądają żałośnie szczupło :)
Posiłki najlepiej 3-5dziennie.
(praca,szkoła, nie mam czasu niestety na posiłków)
Zakupiłem taki oto zestawik -
MASS XXL 4,8 kg
TREC CREATINE 400g
HMB FC 180 kaps
DEXTROSE 500g
Pomóżcie Panowie ułożyć Mi dietę na ''przytycie'' ;)
Treningi -4-5razy w tygodniu.
Zależy mi na górnych partiach ciała,gdyż moje barki i ręce wyglądają żałośnie szczupło :)
Posiłki najlepiej 3-5dziennie.
(praca,szkoła, nie mam czasu niestety na posiłków)
Krzysztof Piekarz
