Witam wszystkich.
Na początku
Gdy na dachu parkuje renifer,
kiedy ciepło mruczy kaloryfer,
gdy choinka zdobi najważniejszy w domu kąt,
ja wam życzę zdrowych i wesołych świąt! :)
A teraz przędźmy do rzeczy, mianowicie co byście mi polecili ćwiczyć na brzuch przy planie FBW na masę ???
Czy robić 6Weidera czy coś innego ??
Zmieniony przez - Eternit w dniu 2010-12-23 19:38:15
Na początku
Gdy na dachu parkuje renifer,
kiedy ciepło mruczy kaloryfer,
gdy choinka zdobi najważniejszy w domu kąt,
ja wam życzę zdrowych i wesołych świąt! :)
A teraz przędźmy do rzeczy, mianowicie co byście mi polecili ćwiczyć na brzuch przy planie FBW na masę ???
Czy robić 6Weidera czy coś innego ??
Zmieniony przez - Eternit w dniu 2010-12-23 19:38:15
Liczę na wasza pomoc ;D
Krzysztof Piekarz
Nie posiadam drążka.