Z pewnych powodów powinienem unikać nadmiernego eksploatowania ramion ( inny sport, nie samą siłownią człowiek żyje, dlatego prosiłbym o stopowanie z bezsensownymi tekstami o tym, ze muszę łapy ćwiczyć) Głównie potrzebuje silnych nóg i barków.
Zastanawiam się jak połączyć, klatkę, nogi, plecy i barki w 2 dni treningowe. ( tak 2 dni na siłowni) klatka piersiowa z plecami raczej odpada, prawda?:D
edit. Jeżeli ktoś miałby czas to prosiłbym o lekką pomoc w ułożeniu superserii.
Zmieniony przez - placebo91 w dniu 2010-12-06 17:02:14
Zastanawiam się jak połączyć, klatkę, nogi, plecy i barki w 2 dni treningowe. ( tak 2 dni na siłowni) klatka piersiowa z plecami raczej odpada, prawda?:D
edit. Jeżeli ktoś miałby czas to prosiłbym o lekką pomoc w ułożeniu superserii.
Zmieniony przez - placebo91 w dniu 2010-12-06 17:02:14
Krzysztof Piekarz

