SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

POWERPIT GDANSK

temat działu:

Informator POMORSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14776

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17897
Trochę dalej, Łomża.

Tak, 20zł jednorazowe wejście, a tak poza tym karnety miesięczne zależą od wejściówki, ale np. 16 wejść jest kilka zł tańsze od 20 itd.
Z tego co się orientuję, to niewykorzystane treningi przepisują na kolejny karnet, więc cena może lekko spaść.
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351402
Łomża, dobrze wspominane miasto przez ekipę moderatorską sfd, przez obsługę hotelową trochę gożej.

Przejdę się,
widzę, że na stronie mają zakładkę "praca u nas", więc może podpytam choć prowadzenie treningów personalnych jest dużo bardziej korzystne finansowo.

pzdr/

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 828
Czy będą jakieś sztuki walki do południa bo w gdańsku nic takiego nie ma?i kiedy w końcu jest otwarcie no pojawi się galeria?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34107
Czekam na terminarz odnośnie sportów walk . Fajnie się zapowiada i już trochę osób w mieście o tym mówi...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 828
no właśnie a tu cisza! może w końcu bedą jakieś sztuki walki do południa bo tego brakuje
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1200 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12593
Dokladny grafik bedzie za kilka dni.

Życie jest zbyt krótkie, by być małym...
www.fitnessauthority.pl

www.premiumsports.pl

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 1874 Wiek 51 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15320
Witam
A jak tam z dojazdem na tę siłkę? Bo o ile dobrze widze to tak w połowie drogi między skm przymoże a zaspa?
A co do Spójni... Cwicze tam tymczasowo teraz, ale jestem delikatnie mówiąc rozczarowany. Niby sprzętu dużo, ale problem są z nakładem. Cieżko znaleźć krążki 5 i 10kg. Są ich tylko dwie pary na 4 ławki. Żeby zrobić dipsy trzeba kombinować bo nie ma porządniej "kierownicy" itp. Dużo by wymieniać...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
150zł to mniej niż tanio. takich warunkow jak na tej silowni, nie ma chyba nigdzie w polsce, ani w europie(?)
szczesciarzami sa Ci co w gdansku mieszkaja.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 331 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 11070
Byłem tam na chwile wczoraj, widziałem i powiem krótko MIAZGA :) Jest wszystko, czego potrzebuje każdy sportowiec.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23810
Witam.

A jak z praca na tej siłowni?

Zmieniony przez - actiVe w dniu 2010-11-25 15:46:28

SFD Team, na forum od 2002-10-05

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Boks - Gdynia?

Następny temat

Sprzet okolice slupska

electro
Polecane artykuły