Szacuny
16
Napisanych postów
1485
Wiek
35 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
17897
Trochę dalej, Łomża.
Tak, 20zł jednorazowe wejście, a tak poza tym karnety miesięczne zależą od wejściówki, ale np. 16 wejść jest kilka zł tańsze od 20 itd.
Z tego co się orientuję, to niewykorzystane treningi przepisują na kolejny karnet, więc cena może lekko spaść.
Szacuny
3057
Napisanych postów
51893
Wiek
36 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
351402
Łomża, dobrze wspominane miasto przez ekipę moderatorską sfd, przez obsługę hotelową trochę gożej.
Przejdę się,
widzę, że na stronie mają zakładkę "praca u nas", więc może podpytam choć prowadzenie treningów personalnych jest dużo bardziej korzystne finansowo.
Szacuny
46
Napisanych postów
1874
Wiek
51 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
15320
Witam
A jak tam z dojazdem na tę siłkę? Bo o ile dobrze widze to tak w połowie drogi między skm przymoże a zaspa?
A co do Spójni... Cwicze tam tymczasowo teraz, ale jestem delikatnie mówiąc rozczarowany. Niby sprzętu dużo, ale problem są z nakładem. Cieżko znaleźć krążki 5 i 10kg. Są ich tylko dwie pary na 4 ławki. Żeby zrobić dipsy trzeba kombinować bo nie ma porządniej "kierownicy" itp. Dużo by wymieniać...
Szacuny
139
Napisanych postów
18684
Wiek
40 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
117415
150zł to mniej niż tanio. takich warunkow jak na tej silowni, nie ma chyba nigdzie w polsce, ani w europie(?)
szczesciarzami sa Ci co w gdansku mieszkaja.