SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POWERPIT GDANSK

temat działu:

Informator POMORSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13522

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
Aktualnie jest więcej amatorów i miłośników 5 kilowych hantelek, także możesz wpadać bez obaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
A jak tam wygląda sytuacja z trenerami? są osoby wgl pomagające w ćwiczeniach? patrzę na te maszyny i myślę że na części z nich nie wiedziałbym co mam robić, a chciałbym wykonywać każde ćwiczenie poprawnie :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 750 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19020
mógłby się ktoś wypowiedzieć jak wygląda ilość osób na siłowni? w jakich godzinach najwięcej i czy wtedy da radę ćwiczyć w miarę spokojnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 244 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35320
Miedzy 10 a 14-15 jest luz mało osób, wieczorem znajomy chodzi i jest wiecej, ale da rade wszystko zrobic. Pierwsze wejscie masz darmowe, wiec przejdz sie wieczorem, zapewne ok 17-19 jest najwiecej ludzi i oceń sam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 750 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19020
dzięki za odpowiedź ;) daleko to od skmki wrzeszcz? :) to jest tam gdzie jest napis "FITNESS AUTHORITY"?

Zmieniony przez - wojtekpab w dniu 2012-10-17 16:55:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 244 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35320
Jak jeździsz skm- to wysiadaj na gdańsk zaspa, stamtad ok 5minut. Jest to budynek za stacją BP, u góry jest larsson i motoakcesoria, od tyłu na dole wejscie do powerpit i impulse fitness. Wbij ulice na maps.google i napewno znajdziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2127
Ja chodzę w godzinach 12-15 i nie ma problemu z czekaniem na cokolwiek. Jeśli zaczynam o tej 15 to może czasem trzeba poczekać chwileczkę, ale nigdy nie ma więcej niż jedna osoba na przyrządzie, a o 12 jest pełna dowolność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 750 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19020
A którędy od skmki będzie najszybciej? Jest jakiś skrót? Bo idąc tym wiaduktem aż do grunwaldzkiej i stamtąd do powerpit to spory kawałek drogi jest...
I czy te pierwsze darmowe wejście to 100% informacja? :)

Zmieniony przez - wojtekpab w dniu 2012-11-06 09:13:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8693
Na pewno, pierwsze jest za free. Od skmki nie jest daleko, może tak się tylko wydaje na mapie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 750 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19020
Mam pytanko, sztangi ważą 20kg czy 25kg? Bo przenosząc się tu z innej siłowni, mam wrażenie, że sztangi są nieco cięższe.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Boks - Gdynia?

Następny temat

Sprzet okolice slupska

WHEY premium