Otóż, jestem po treningu ogólnorozwojowym na siłowni i poprosiłem "trenera" żeby ułożył mi i koledze jakiś planik. Chce go z wami skonsultować i usłyszeć waszą opinię. Oczywiście chodzi nam o plan na masę
Pierwszy
Drugi
Zmieniony przez - lukaz1 w dniu 2010-11-23 22:49:49
Pierwszy
Drugi
Zmieniony przez - lukaz1 w dniu 2010-11-23 22:49:49
Krzysztof Piekarz
