SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Boostery azotowe a uderzenia

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 224 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2714
Witam!
Czy do walki w K1 mozna używać boosterów azotowych,czy pompa jaką wywoła np. Cytonox nie bedzie przeszkadzac w uderzeniach? prosze o odpowiedz bo zdania wsrod moich znajomych sa podzielone.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 709975
dla mnie pomysł bez sensu
w sportach walki nadmierna pompa mięśniowa tylko przeszkadza

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
j/w
pozniej nie bedziesz w stanie trzymac gardy.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 224 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2714
Co w takim razie doradzilibyscie na zwiekszenie wytrzymalosci podczas walki?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 177 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 705
pompa przeszkadza. a jak Ci jeszcze przeciwnik zdrowo wpie......li to będzie trudnie zatamować krwawienie. zatem nie tylko przeszkadza ale jest zdziebko niebezpieczna. weź kreatyne:)

...idź z Bogiem jak myślisz, że sport to zdrowie...

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
SUPLEMENTACJA W SPORTACH WALKI
https://www.sfd.pl/[ART]Suplementacja_w_sportach_walki_by_faftaq-t395344.html

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 224 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2714
No właśnie w tej suplementacji za duzo nie pisze,takie ogolniki,spalacz tluszczu,bcaa na regeneracje,witaminy i zma ale co z podniesieniem wytrzymalosci,w samych stackach testosteronu znajduje sie kupe boosterow azotowych...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 801 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15966
o jakich produktach mowisz bo nie kojarze. sa przedtreningowki ktore fajnie pobudzaja i daja przy tym stosunkowo mala pompe. chociazby messo zazwyczaj jest tak wlasnie opisywany. mysle jednak ,ze jakis tani spalacz by tu wystarczyl, wieksza porcja lcarnityny i beta alanina woeniez moga byc przydatne.pzdr

tak

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 224 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2714
Co to ten messo nigdzie tego nie ma?
Ja wiem ze dla was to wystarczy monohydrant i jakis tani spalacz ale nie macie pojecia jak ja sie czuje,mam juz calkiem dosc nie mam kondycji,nie moge zlapac formy ciagle sparuje i juz mnie wszyscy bija i w ogole nie wiem co zrobic,zle sie czuje jestem zalamany itd w ogole tego nie umiem opisac i jest tu jakis specjalista co walczyl albo walczy a nie chodzi na silownie i robi sobie jakies tam smieszne treningii i wydaje mu sie ze jest zmeczony...jest tu moze ktos kto sie na tym zna? Nie wiem jak opisac moj stan,nie mam sily,jestem absolutnie przemeczony walka za niedlugo a ja w ogole nie mam formy,jesli chodzi o stan psychiczny to jestem ciagle rozdrazniony i nie wiem co robic. Co do taniego spalacza to nie wystarczy bo zazywalem porzadne spalacze i nic nie daja,tani spalacz moze pomoglby mi na zawodach kulturystycznych ale nie na tych.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10244
Co ci doradzić, ekspertem nie jestem, ale po przeczytaniu tego to ci radze udać się do jakiegoś psychologa albo zmienić sport. Może na kulturystykę? :D
A poza tym, boostery to sie nadają ale wlasnie na takie smieszne treningi na siłowni a nie do treningu SW. Fajnym suplementem do sw jest CLOUT- kilku tygodniowy cykl. A jak cie wszyscy biją to musisz więcej trenować bo w tym suple nie pomogą,

Muay Thai - treningi chętni pisać gg 8525260, mail [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 177 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 705
ale ten stan powiązujesz z faktem, że masz niedługo walczyć? może są inne powody? jeśli walka Cię tak stresuj postaraj się zdystansować do tego. pamiętaj, ze nie musisz sie nikomu tłumaczyć ze swoich porażek. jesli to nie pomoże, powinienes to poważnie przemyśleć, albo rezygnacja albo psycholog. jeśli sam fakt walki wyzwala w Tobie takie reakcje nerwicowe śmiem uważać, że i inne sprawy życiowe są troche pokancerowane.

...idź z Bogiem jak myślisz, że sport to zdrowie...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

połączenie takie jak w ankiecie!Oceny!

Następny temat

Witam ile to jest?

electro
Polecane artykuły