SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jak przetrwać święta??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1290
Czy zna ktoś w ogóle sposób na przetrwanie świąt na diecie, czy może lepiej odłożyć dietę na "po świętach"? Jak można spalić świąteczne smakołyki?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 30354
Mój sposób to dieta tłuszczowa z min. ilością węglowodanów, wtedy w czasie obżarstwa świątecznego dostarczona glukoza zamienia się w glikogen mięśniowy, a nie tłuszcz W czasie świąt warto w takim razie brać Fat Blocker, żeby ograniczyć kalorie pochodzące z tłuszczu.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja jakos nigdy nie zauwazylem, zeby te dwa dni byly jakims strasznym problemem... Nawet jezeli cos tam przybedzie, to po tygodniu wszystko wraca do normy.

"I'm not a slave to world that doesn't give a shit."
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2313
Ja wogule nie rozumiem ludzi, ktorzy Święta traktują, jako czas wielkiego obżarstwa. Siedzą przy stołach, jedzą do upadłego, mało się ruszają, biorą Rapacholin, a czasami nawet zachodzą na Pogotowie, bo źle się czuję. Masakra. Czuję się, jak za czasów komuny. Jedzenia jest masa w sklepach i rozumiem, że święta to magiczny czas, jedzenie troszkę inne. Wystarczy zjeść śniadanko z rodziną, wyjść na spacer i po kłopocie.

qqrq5
1

Dzień bez ćwiczeń to dzień stracony :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1290
Mówisz o skrajnych przypadkach obżarstwa. A taka jest prawda, że ciacha świąteczne są tak kaloryczne, że zjesz trzy kawałki i już 900kcl ponad normę. Te wszystkie pleśniaki, serniczki, itp.No i jak się temu oprzeć? Chyba się nie da. Kicha!Na czas świąt odchodzę od diety....
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 17868 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 102745
najlepszy sposób to tak ja Jogger..Po tłuszczowej bak glikogenu jest EMPTY eheheh i w czasie swiat cukier idzie w miesnie i watrobe a nie tluszcz

A dla nie "tłuszczowców" to raz dziennie seria HIIT'u na rowerku i bedziecie mieli dość (przynajmniej ja tak mam i nie chce mi sie juz jesc heeh)

Leniwy Kain

HIT Jedi

Zmieniony przez - KAIN w dniu 2003-04-18 10:32:58
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe, jakie to szczęscie że nie znoszę słodyczy, ze szczególnym uwzględnieniem ciast Kto by zreszta jadł jakies "plesniaki"

Pozdrawiam, Tyka

zamiast dawać soga kliknij tu : http://www.pajacyk.pl 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 30094
Popieram joggera...
ale nie demonizujmy, przeciez ile mozna władowac w siebie przez dwa dni?

Pozdrawiam, Dezir
------------------------------------------
"If you always do what you always done, you will always get what you always got"

http://pumpingiron.w.interia.pl 

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 17868 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 102745
Desire zapewniam Cie że moooooooozna dużo władować ehehehheh

Leniwy Kain

HIT Jedi
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 30094
No..ty w dniu ladowania weglami to zapewne zjadasz wiecej niz my wszyscy przez swieta

Pozdrawiam, Dezir
------------------------------------------
"If you always do what you always done, you will always get what you always got"

http://pumpingiron.w.interia.pl 

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1290
Dlaczego dwa dni objadania? Przecież wolnych jest pięć...A co do pleśniaka, jest naprawde pyszny...mniam,mniam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pośladki, Uda, Talia- dla przyjaciółki :)

Następny temat

tłuszcz w procentach

electro
Polecane artykuły