szybkie pytanko. mam resztki no-shotguna starczy mi na max 3 tyg i za tyle wlasnie chce zaczac cykl na swoleV3 od syntraxu.
Biorac 4x w tyg 1 miarke [chyba 17 g tam bylo] shotguna przez 3 tyg a odrazu potem wjezdzam na staka + jakas przedtreningowka, czy oslabi to efekt cyklu ?
Dziekuje za odp.
Biorac 4x w tyg 1 miarke [chyba 17 g tam bylo] shotguna przez 3 tyg a odrazu potem wjezdzam na staka + jakas przedtreningowka, czy oslabi to efekt cyklu ?
Dziekuje za odp.
Krzysztof Piekarz