SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do "uzytkownikow" nox pump'a !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
witam,kupilem ostatnio saszetke dorianowego nox pump'a,w nowej wersji. wzialem pol saszetki przed treningiem,no i musze przyznac,ze klepnelo mnie niesamowicie ;d a biore white flood od co najmniej pol roku,takze to nie pierwszy kontakt z NO-boosterem.

z kolei dzis sprobowalem porcji no-xplode,no i sie zawiodlem.pobudzenie znikome,a wlasnie na tym zalezy mi najbardziej.shock tez klepal mnie bardzo przecietnie,wiec na ich tle wypada najlepiej zdecydowanie white flood.

a teraz do rzeczy!:)

jak wspomnialem,wzialem pol saszetki,no i bylem baaardzo zadowolony. czy tolerancja na nox pump'a szybko wzrasta,tak,ze np po dwoch tygodniach trzeba juz brac cala saszetke,lub wiecej? czy ktos bierze regularnie pol saszetki i nie narzeka???

159 zlotych,to jednak sporo jak za 30 saszetek,ale jesli chociaz polowe moznaby podzielic na dwie czesci,to juz wyjdzie 45 porcji, takze calkiem ekonomicznie. chocby porownujac do WF,gdzie za 109 zlotych jest 25 porcji,a nowy nox rowniez nie posiada kreatyny,z tego,co wiem. przy tym wszystkim klepie,mnie osobiscie,mocniej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
jak to bedzie pierwszy booster na geranium moze byc jack3d, jest tez quake za 100zl, ostatnia nowosc flashover z omega sports ale tego nie jeszcze w sklepie sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
tolerancja bedzie rosnac takze nie ma co tak tego porownywac, np do wf bo jak bedziesz musial zwiekszyc porcje nox to i wf bedziesz musial zwiekszyc i wtedy tez juz nie bedzie 25 porcji za 109zl...moim zdaniem nawet nie ma co porownywac tych boosterow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
ale ja nie chce ich porownywac.WF biore dluzszy czas nie zwiekszajac dawki,czyli te 25 porcji wychodzi. teraz chcialbym sie dowiedziec,ile porcji nox pump mozna sie spodziewac za te 159 zlotych. czy bedzie to,patrzac optymistycznie,35 porcji,bo kilka pierwszych wystarczy przyjac pol saszetki,czy tolerancja wzrosnie tak,ze trzeba bedzie brac dwie saszetki i wyjdzie tych porcji,np.20 .

pytam osob,ktore probowaly wiekszej ilosci tego suplementu oczywiscie.jestem ciekaw jak dzialal na nie nox pump,po dluzszym korzystaniu niz 2-3 treningi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11984 Napisanych postów 160271 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233824
do kazdego produktu rosnie toleranacj, do jednego szybciej drugiego wolniej, samemu musisz skosztowac.
mysle ze 30 porcji bedzie ok na cyklon, i bedziesz usatysfakcjonowany do konca.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
nadal mnie nie rozumiecie chyba...domyslam sie,ze wzrasta tolerancja ,ale: "pytam osob,ktore probowaly wiekszej ilosci tego suplementu oczywiscie.jestem ciekaw jak dzialal na nie nox pump,po dluzszym korzystaniu niz 2-3 treningi."

no-xplode ponoc szybko "przestaje" dzialac,no i trzeba brac 2-3 miarki,do mesomorph'a,czy jack3d,organizm przyzwyczaja sie podobno dluzej,itd. stad zasiegam opinii osob obeznanych z nox pumpem. 30 porcji,to wlasnie za malo za ta kase,skusilbym sie od 35 wzwyz ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
na poczatku starczy napewno 0,5, przez tydzien, moze dwa. takze jakies 35-40 porcji Ci wyjdzie, napewno lepiej wydac na nox'a 150 niz na xploda 130 albo jacked 110 i miec 15 porcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
no i o to pytalem :) dzieki bardzo. no chyba,ze ktos jeszcze chce zabrac glos,to smialo ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 279 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2607
soltys glupoty opowiadasz jack3d 5-6 g mnie klepie wiec jakie 15 porcji za 50 zeta mam 18 porcji hehe

karawana oj dana dana za lenistwo krwawa plama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
BlOkErS25 ok jestes wsrod tych ktorym i kawa stawia mozg w poprzek, gratuluje ekonomicznosci. Co nie zmienia faktu ze 2 miarki to minimum na ten suplement.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 173464
2? Mało...

BlOkErS25 - więc jesteś jakiś ewenement, ale nie każdy ma tak dobrze.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Oczywiście, że tolerancja rośnie, ale 159 pln za 30 saszetek, to nie jest źle - nie wiem ile razy ternujesz w tygodniu, ale robiąc w 4 treningi na tydzień opakowanie starcza mniej więcej na 7 tygodni, a to wydaje mi się całkiem sporo.

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD carbo za***iste i mam jedno pytanie.

Następny temat

male dawki kreatyny w czasie miedzy cyklowym

Wiecej