1.Sniadanie jajecznica z 2 jajek(196 kcal 14,8 tluszczy , 15g bialka , 1.2 wegle.) , 100g pomidorow (0.9 bialko , 0.5 tluszcz ,
5.2 wegli ,29kcal) sałata 50g (bialko 0.7 , tluszcz 0.15 wegle 1.5 10kcal) salata polana oliwa z oliwek lyzka stolowa(12gram oliwy
to bedzie 12g tluszczy i 108 kcal) (ok 60g;bialko-4g , tluszcze-0.8 wegle-26.5 i 130 kcal)
ze sniadania wychodzi; bialko-16.5g , tluszcze-27.2g ,wegle-8g, kcal-443
2.pieczywo zytnie razowe z kurczakiem , papryka i maslem (pieczywo ok.60g- bialko 4g, tluszcze 0.8 , wegle 26.5 o 130kcal)
(piers z kurczaka 25g; bialko-5.4g ,tluszcze-0.3g wegle-0 25kcal) (papryka wegle 0.7 reszta to praktycznie 0)
(maslo z 3g bialka prawie nie ma , tluszcze 2.5g wegli tez
praktycznie nie ma , kcal-22.5) razem wychodzi bialko-9.4g , tluszcze-3.8g , wegle-27.2 kcal-177
3.jw. plus 20 gram orzechow laskowych (bialko-2.9g tluszcze-13.2g , wegle-2.2 kcal-139)
czyli razem bialko-12.3g , tluszcze-17g wegle 29.4g kcal-316)
4.
przed treningiem 100g ryzu+200g piersi (ryz-bialko 6.5g , tluszcze-1.5g . wegle 75g kcal-350)
(kurczak bialko-43g , tluszcze 2.6g , wegle-75g kcal-200) razem bialko 49.5g tluszcze-4g , wegle 75g kcal-550)
5.po treningu jablko + 100g piersi +150g ziemniakow gotowanych (jablko-+/- 150g bialko-1.2g , tluszcze 1.4g , wegle-24g kcal-82)
(ziemniaki gotowane; bialko-6.9g tluszcze-8.1g , wegle-45g kcal-300) (kurczak bialko-21.5g tluszcze 1.3g wegle-0 , 100kcal)
bialko-29.7g tluszcze-10.8 wegle-69g kcal-482
6.przed snem serek wiejski-100g bialko-13g , tluszcze-4.5g , wegle 1.5g-97 kcal
RAZEM BIALKO-130.4g TLUSZCZE-65.9g WEGLe-210g KCAL- 1965
ps.chcialem odjac z 300 kcal i nie wiem co wywalic poradzcie cos prosze:P