Od kad zaczołem trenowac czyli 7 miesiecy temu. Zawsze po treningu zaczynaja miesnie mi drżec a raczej to mozna nazwać szarpaniem.
Albo jak ogladam TV to od czasu do czasu szarpie mi miesniami to barkiem do udem, czasami którymś mieśniem na placach.
Moje pytanie brzmi, czego moze brakować mojemu organizmowi bo raczej to nie jest normalne. Moze magnezu bo dużo pije kaw ze 4 czasem 5 dziennie.
Pozdrawiam.
Albo jak ogladam TV to od czasu do czasu szarpie mi miesniami to barkiem do udem, czasami którymś mieśniem na placach.
Moje pytanie brzmi, czego moze brakować mojemu organizmowi bo raczej to nie jest normalne. Moze magnezu bo dużo pije kaw ze 4 czasem 5 dziennie.
Pozdrawiam.
Krzysztof Piekarz