SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Tomasz Drwal zwolniony z UFC !

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1313 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21954
Myślę że lepiej dla Drawala byłoby walczyć w stanach nawet za mniejszy hajs chociażby z tego powodu że poziom szkolenia w amerykańskich gymach jest o 10 razy wyższy niż w polskich klubach. Mam nadzieję że zawalczy na kilku mniejszych galach po czym wróci do UFC
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7348
Nikt Kułaka na porażkę nie skazuje, ale chyba widzisz co jeden i co drugi potrafi ...
Ja bym się z takiej walki ucieszył.

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnimi czasy poziom porównywalny
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7348
Śmiem wątpić ...
Kułak ma szczęście że jest ładny-medialny, podoba mi się jego luz, ale styl walki i umiejętności to już nie bardzo ...

To jest info sprzed chyba dwóch lat, więc odrobinę przeterminowane, ale mój kumpel sparował z Kułakiem w parterze i jego opinia była: "drewno" ...

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 554 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7924
Nie miał by szans ;) najmniejszych
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9156
Drwal by wygral chodzby z powodu lepszej kondycji.
A Kulak jakby tak mial wage zrzucac jak Drwal bedac w UFC to by pewnie byl w kategorii o 1 mniejszej (on teraz do 84? czyli middle jak AS)

Zmieniony przez - astutus w dniu 2010-09-21 14:48:10

Astutus

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31865
Kułak imo też by dostał od Drwala. Chociaż nie skreślałbym go całkowicie. Chętniej bym Tomka z Mamedem zobaczył.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16469
szkoda, że już się Krzysiek tutaj nie udziela, pewnie by miał coś do powiedzenia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 284
mameda z drwalem bym chetnie obejzał, drwal na pewno silniejszy i według mnie lepsza stójka. Mamed lepszy parter i kondycja.

Vale Tudo

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31865
Mamed lepszy pod każdym względem. Drwal to typowy przeciętniak na skalę światową. Mamed ma papiery na to żeby być top 5 w swojej dywizji.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kita vs Herman 30.09 na Bellator 31!?!

Następny temat

K-1 World GP 2010 Seul Final 16

electro
Polecane artykuły