Szacuny
6
Napisanych postów
1313
Wiek
34 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
21954
Myślę że lepiej dla Drawala byłoby walczyć w stanach nawet za mniejszy hajs chociażby z tego powodu że poziom szkolenia w amerykańskich gymach jest o 10 razy wyższy niż w polskich klubach. Mam nadzieję że zawalczy na kilku mniejszych galach po czym wróci do UFC
Szacuny
7
Napisanych postów
1322
Wiek
46 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
9156
Drwal by wygral chodzby z powodu lepszej kondycji.
A Kulak jakby tak mial wage zrzucac jak Drwal bedac w UFC to by pewnie byl w kategorii o 1 mniejszej (on teraz do 84? czyli middle jak AS)
Zmieniony przez - astutus w dniu 2010-09-21 14:48:10