Witam, mam kilka pytań. Nigdy nie chodziłem na siłownie, chciałbym teraz zacząc prace nad swoim cialem, rozbudowac mięsnie, poprawic sylwetkę. jednak nie mam pojęcia jak się za to zabrac, jakie cwiczenia wykonywac. jednym słowem mowiąc jestem zielony. nie chodzi mi o to żeby byc nie wiadomo jak umięsniony, chodzi aby skorygowac wady (wystajacy mostek, rozbudowac bary, czy mięsnie rąk)
mam 19lat.
nie wiem co zrobic, bo kupie karnet na miesiąc, wejde na siłownie i nie będę wiedział za co się kompletnie zabrac.
co myślicie o personalnym trenerze? taka osoba doradziłaby mi odpowiednie cwiczenia? byłaby ze mną przy moich pierwszych krokach na siłowni? proszę o jakieś rady bo nie wiem co zrobic.
Zmieniony przez - mayyyx w dniu 2010-08-02 11:48:32
mam 19lat.
nie wiem co zrobic, bo kupie karnet na miesiąc, wejde na siłownie i nie będę wiedział za co się kompletnie zabrac.
co myślicie o personalnym trenerze? taka osoba doradziłaby mi odpowiednie cwiczenia? byłaby ze mną przy moich pierwszych krokach na siłowni? proszę o jakieś rady bo nie wiem co zrobic.
Zmieniony przez - mayyyx w dniu 2010-08-02 11:48:32
Krzysztof Piekarz
