SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Potrzebna pomoc przy ułożeniu treningu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 463
Hej. Mam problem co do planu trenigowego.Czytałem różne tematy lecz niechciał bym zabardzo wszystkiego "żywcem" kopiować.Czy mógłby ktoś mi ułożyć plan bądź w jakiś sposób pomóc?

Płeć : Mężczyzna
Wiek : 16
Waga : 60
Wzrost : 170
Cel treningowy : masa
Staż treningowy na słowni : 0
Uprawiane inne sporty : kick boxing 2 lata
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : siłownia
Dieta : masa

Przeciwskaznania medyczne : brak

Grex55

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 463
Jest to dla mnie bardzo i to bardzo ważne. Proszę o pomoc!

Grex55

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15517
Ile masz czasu na siłownie? Poczytaj o FBW

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 463
Aktualnie cały czas mam wolne więc bez problemowo

Grex55

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 463
Widzę iż nikt mi nie pomoże

Grex55

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26980
gotowca nikt nie ulozy
uloz cos sam i Ci poprawia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 368 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18790
"Aktualnie cały czas mam wolne" - i ciezko znalezc co trzeba na forum i ulozyc jakis plan? co za lenistwo...

when you use a calculator in the gym, your a beast......

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jeśli ćwiczysz sztukę walki ;> trening siłowy odpada, gdyż będzie kolidował z szybkością, są ludzie którzy to umieją pogodzić ale wątpię że ty będziesz umiał to zrobić. Więc powiedz ile razy w tyg. masz treningi?
jeśli 3x , to proponuję Ci 2x w tyg. na siłowni na której będziesz robił trening na większe partie:1-2(max) ćwiczenia, na mniejsze: 1ćwiczenie (ilość serii i powtórzeń sam se dobierz) poczytaj..

Zmieniony przez - Focini w dniu 2010-08-01 12:47:05
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 463
Aktualnie wakacje czyli nie mam trenigów dopiero od października

Grex55

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 463
Co o tym myślicie?
Plan FBW na mase: (10-12 powtórzeń w serii)
A:
Nogi:
- przysiady ze sztangą na karku - 3s
Plecy:
- ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki - 3s
Klatka:
- wyciskanie sztangi płasko - 3s
Barki:
- wyciskanie żołnierskie - 2s
Triceps:
- Wyciskanie francuskie sztangi leżąc - 2s
Biceps:
- Uginanie ramion ze sztangą - 2s
Przedramię:
- Uginanie nadgarstków ze sztangą podchwytem i uginanie ramion ze sztangą nachwytem - po 2s

B:
Nogi:
- martwy ciąg na prostych nogach - 3s
Plecy:
- wiosłowanie sztangą - 3s
Klatka:
- wyciskanie sztangi, skos w górę - 3s
Barki:
- wyciskanie sztangi zza głowy siedząc - 2s
Triceps:
- wyciskanie francuskie siedząc hantla oburącz - 2s
Biceps:
- Uginanie ramion na modlitewniku - 2s
Przedramię:
- Uginanie nadgarstków ze sztangą podchwytem i uginanie ramion ze sztangą nachwytem - po 2s

Wt. - A
Czw. - B
Niedz. - A
Wt. - B
Czw. - A
Niedz. - B etc.


Proszę o szybką pomoc

Zmieniony przez - Grzzesiek w dniu 2010-08-01 18:28:51

Grex55

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 680 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3555
W podwieszonych jest ACT go możesz wykonywać przez 2 tyg bez problemu na "żywca"
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Priorytet plecy.

Następny temat

Do oceny trening.

electro
Polecane artykuły