Witam, cwicze od 11 miesiecy, regularnie chodze na silownie, dieta oczywiscie jest.
Chcialbym zrobic 1 cykl na kreatynie+no booster + cos co polecicie.
Narazie wymyslilem takie cudo: mono olimpu+nox pump/xpand czy jakis inny stack pt, kreatynowy lub bez+ bcaa moze
Co o tym myslicie?
Chcialbym zrobic 1 cykl na kreatynie+no booster + cos co polecicie.
Narazie wymyslilem takie cudo: mono olimpu+nox pump/xpand czy jakis inny stack pt, kreatynowy lub bez+ bcaa moze
Co o tym myslicie?
Krzysztof Piekarz