Witam wszystkich, mam prośbę ponieważ ułożyłem sobie plan treningowy z linków które przeczytałem na tym forum i nie wiem czy jest on dobry
1 dzień
pompko brzuszki nożyce pompki głową w dół rozciąganie ekspandera za plecami uginanie ekspandera nachwyt
2 dzień
pompki brzuszki nożyce wspięcia na palce przysiady rozc ekspandera nad głową wyciskanie fr z ekspanderem
3 dzień
pompki brzuszki nożyce pompki w podporze tyłem uginanie ekspandera podchwyt rozciąganie ekspandera przed sobą
i teraz moje pytanie czy taki plan może być i czy coś da ? cel to poprawienie siły i ogólnie sprawności i wyglądu ćwiczę codziennie 1 dzień przerwy w tygodniu. ćwiczę 2 miesiące i jeszcze jedno pytanie po jakim czasie można się spodziewać jakiegoś efektu?
1 dzień
pompko brzuszki nożyce pompki głową w dół rozciąganie ekspandera za plecami uginanie ekspandera nachwyt
2 dzień
pompki brzuszki nożyce wspięcia na palce przysiady rozc ekspandera nad głową wyciskanie fr z ekspanderem
3 dzień
pompki brzuszki nożyce pompki w podporze tyłem uginanie ekspandera podchwyt rozciąganie ekspandera przed sobą
i teraz moje pytanie czy taki plan może być i czy coś da ? cel to poprawienie siły i ogólnie sprawności i wyglądu ćwiczę codziennie 1 dzień przerwy w tygodniu. ćwiczę 2 miesiące i jeszcze jedno pytanie po jakim czasie można się spodziewać jakiegoś efektu?
Krzysztof Piekarz
Poczytaj sobie trochę podwieszone, bo nikt Ci tu nie napisze dokładnie co i jak. Wszystko jest w podwieszonych.
