SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy da się zrobić siłkę ?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 166
Mam pytanie mam w piwnicy wolne miejsce wymiary to :
Wysokość - 2,5m
Szerokość - 1,1 m
Głębokość 1,8 m

I czy można jakoś urzadzić w niej siłownie ?
Nie chodzi mi o zbyt wiele tylko drążek torszkę hantli .
To ma sens ? ! W domu mam mało przestrzeni i nie chciał bym zagracać ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 719 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16783
Zależy co rozumiesz pod pojęciam "siłownia". Ale tak - to na pewno ma sens, chociaż na początek. Skołuj sobie tam drążek, 2 hantle, jakieś krzesło i możesz robić już sporo. Ew. możesz jakieś uchwyty/podkładki do pompek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 166
Dzięki s_1994 chciałem luknąć czy takie małe wymiary są sensowne ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 197 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1365
Gryf zrób z rurki. Na tej rurce wywierć 4 dziurki ( 2 na końcach aby krążki nie spadały na ziemię i 2 w równych odstępach od środka aby krążki nie spadały na ręce). W te dziurki wkręć jakieś mocne śruby.
A teraz obciążenia. Na sam środek formy np wiaderka wkładasz rurkę o podobnej średnicy co gryf, a potem zalewasz to cementem. Jak już zastygnie to wyciągasz rurkę i masz gotowy krążek z otworem na gryf.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Zdecydowanie zbyt mała szerokość pomieszczenia.
Minimalny rozmiar pomieszczenia to taki w którym podniesiesz ręce nad głowę, a z rozłożonymi na boki swobodnie się obrócisz.
Zawsze możesz piwnicę traktować jako magazynek sprzętu, a prowizoryczną ławeczkę lub krzesło wynosić na korytarz.

Dodatkowo w zbyt małym pomieszczeniu może byc zbyt duszno, a przy starym budownictwie dochodz i ryzyko pleśni i grzyba.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 166
Mam okno w piwnicy , więc o duszność nie mam co się martwić ; )
Ale jest tam pełno kurzu , pleśni i pajęczyn ;/ Dawno nikt tam nie sprzątał ...
Sztangi raczej tam nie zrobię , zobaczymy co wyjdzie jak będzie za ciasno to się wymyśli gdzieś indziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 185 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7967
ja kiedys tez tak miałem ale wynosiłem tak jak napisał ktos powyżej na korytarz i jakos dawało rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Jak jest kurz i pleśń to pamiętajcie, że w czasie treningu pobieracie dużo więcej tlenu niż normalnie. Przez to pochłoniecie dużo więcej roztoczy i zarodników pleśni, co może się objawiać alergią lub problemami z górnymi drogami oddechowymi.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poprawa treningu , nowy trening ??

Następny temat

proszę o ocenę planu

WHEY premium