SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziwne połączenie genów, da radę coś zrobić?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 524
Witam. Mam dosyć dziwne połączenie genów. Mam budowę ciała pomiędzy mezo, a endomorfem. I mimo mocnego zarysu mezomorfa, mam dosyć dziwne owłosienie, a raczej jego brak(mam oczywiście na głowie, na dole, pod pachami i trochę jasnych na rękach i nogach), gole się raz na tydzień i to tylko lekko brodę i "wąsy", włosy mam bardzo cienkie i nie mam tych boków, czy tam baków(da radę cokolwiek zrobić żeby urosły?), można wręcz powiedzieć, że mam kobiece włosy, ale cienkie. Co do twarzy mam okrągły kształt, delikatne rysy, ale męskie szerokie szczęki. Czytałem trochę o braniu testosteronu, ale mięśnie rosną mi szybko i miałem usuwaną operacyjnie ginekomastie. Mam aktualnie 21 lat i ważę 98kg, ale mimo dużej wagi wyglądałem tak samo ważąc 86 kg. Da radę coś zrobić, żeby moje ciało było bardziej męskie, ale też żebym nie zrobił się łysy(branie testa)?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
pytaj na insomii bo to nie ten dział. z takimi pytaniami to do ojca i matki

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naprężenia

Następny temat

Proszę o ocene planu + dieta +dalsze działania

WHEY premium