Hej chciałbym, że tak powiem "przypakować" trochę i zrzucić parę kilo ;)
Biorę TREC Thermo Fat Burner myślałem jeszcze nad kupnem Amino 5500...
Ważę ponad 80kg 179cm. mam 16 lat.
Co polecacie jestem tak naprawdę zielony dlatego na razie kupiłem tylko reduktor. Z góry dziękuję i pozdrawiam
Biorę TREC Thermo Fat Burner myślałem jeszcze nad kupnem Amino 5500...
Ważę ponad 80kg 179cm. mam 16 lat.
Co polecacie jestem tak naprawdę zielony dlatego na razie kupiłem tylko reduktor. Z góry dziękuję i pozdrawiam
Krzysztof Piekarz
