SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dawkowanie BCAA w przypadku zwiekszonego wysiku

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1200

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez renegat44 z działu Grappling.
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 727
Mam pytanie, szukalem odpowiedzi na forum ale nie znalazlem. Jak dawkowac BCAA (xtra - activlab) w przypadku zwiekszonej ilosci treningow SW (3 dziennie). Na opkowaniu jest napisane ze w dni treningowe 10 g przed i 10 g po trenigu ale jak to ma wygladac kiedy treningow jest wiecej?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 72191
jak bedziesz brał te 10 to powinno styknąć (przy takiej ilości treningów to zbankrutujesz),ale jak chcesz mieć solidną porcyjkę to wal po 12-13g
Przeanalizuj sobie jeszcze ten temat ,mysle że ci pomoże https://www.sfd.pl/temat579038

Zmieniony przez - renegat44 w dniu 2010-07-21 23:29:06

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 727
a moglbys mi jescze powiedziec w okolicach ktorego treningu brac te porcje? chyba ze nie ma to znaczenia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 72191
no najlepiej przed/po każdym ,tak by było idealnie ,ale jak nie masz za dużo $ to podziel sobie jedną duża dawkę na dwie mniejsze tak by rozłożyło ci sie włąsnie na wszystkie treningi ja tak własnie robie ze wzgledu na oszczedności i jakos idzie

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 727
Ok dzieki bardzo za odp. Korzystajac z okazji, jest jakas znaczna roznica miedzy BCAA w proszku do rozpuszczania a tym w tabletkach?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 72191
generalnie nie ,ale w proszku lepiej wchodzi

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 727
dzieki, wlasnie tak mi sie wydawalo:)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalacze veno i anadrox razem?

Następny temat

MASSACRA OLIMP

electro
Polecane artykuły