SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jakie odżywki wybrać.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12
Witam;]
Jestem nowym użytkownikiem tego forum i chciałbym się poradzić bardziej doświadczonych jakie odżywki wybrać;]
Nie chcąc spamować tematu jeśli istnieje możliwość to prosiłbym o linki do innych podobnych tematów żeby nie powtarzać ;]
Chciałbym jednak się zapytać o odżywki dla początkującego;]
Zacznę od swojej osoby;]
Wzrost 176 cm
Waga 65kg:/
Ćwiczę amatorsko od 5 miesięcy
Na głupka brałem mass xxl i nitrobolon energizer
chciałbym jednak zapytać się co najlepiej było by połączyć ze sąbą aby zrobić troszkę masy ale żeby szło to razem z siłą;] mam dziwny organizm bo jem bardzo dużo np jajecznica na śniadanie z 10 jajek .. mam bardzo szybką przemianę materii .. jem często i dużo ..:/ nie wiem od czego to zależy ale szybko rzeźbią mi się mięsnie być może dlatego że jestem tak chudy.. ale najszybciej mogę wyrzeźbić brzuch a najgorzej jest z klatką..
Prosiłbym o jakieś sensowne porady co do odżywek bo chciałbym teraz spróbować brać coś z głową a nie tak na wariata
Pozdrawiam;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 745 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7281
dla poczatkujacych niema odrzywek jest za to trening i dieta :) wiec to ci radze
a o twojej budowie poszukaj w wyszukiwarce sfd pod nazwa mezomorfik

no pain no gain

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243116
ANKIETA
https://www.sfd.pl/***_!!!_ZANIM_ZADASZ_PYTANIE_-_Czyli_Wypełniamy_Ankiete_Działu_!!!_***-t361131.html 
+ rozklad b/w/t w diecie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12
ankieta:
1 wiek 20 lat
2 65 kg
3 176 cm
4 wymiary:
- biceps 35,5 cm
- klata 103 cm
- udo 52 cm
- talia 77 cm
5 staż na siłowni prawie 6 miesięcy
6 cel suplementacji masa mięśniowa siła
7 stosowane odżywki mass xxl, nitrobolon energizer
8 kwota na odżywki to ok 500 zł
9 poziom BF % jak to zmierzyć ??
10 tendencja do tycia/ chudnięcia tym budowy to mezomorfik bardzo dużo jem nic nie tyje ...
11 wyniki siłowe nie sprawdzałem się jeszcze..
12 dieta brak


Czy teraz jest ktoś w stanie mi troszke powiedzieć więcej?
Czy powinienem sobie zrobić badania ?? jeśli tak to jakie?? i na co??
mam problem z częstymi skurczami łydki i śródstopia..:/
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243116
brak diety, wiec masz problem z waga.
tutaj lezy klucz do masy.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12306
"bardzo dużo jem nic nie tyje ... "
więc o wiele za mało;)
odwiedź dział odżywianie i ułóż dietę, odżywki ani suplementy na tą chwilę nie pomogą.

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 13475 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 83568
Niema sensu wywalac kasy na odzywki jak nie ma diety.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 230 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 929
Żebyś wziął to do siebie to i ja się dopiszę dieta, dieta i jeszcze raz dieta! Jedz o regularnych porach i zobaczysz jak ok. po 2 tyg Twój metabolizm zacznie się zmieniać na lepsze. Najważniejsze żebyś wyrobił sobie nowe nawyki żywieniowe i pieniądze na suple wydaj narazie w Tesco:)

Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12
Jem bardzo dużo mięsa i ryb a w pracy jogurty i zapychacze bo nie ma kiedy zjeść ;p pochłaniam ogromne ilości jajek ale to nic nie dawało nawet z gainerem który podobno jednych mocno rozpychał a ja po nim sie czułem jak po normalnym obiedzie..:/ A czy skaza białkowa może mieć coś do układania diety??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 197 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1054
Ułóż sobie dietę, pieniądze wydaj na produkty, a zobaczysz, że nic tego nie zastąpi. Oczywiście dokładny rozkład z b/w/t
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Multi-Pro Whey Isolate

Następny temat

Mesomorph

electro
Polecane artykuły