SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

BCAA po przebudzeniu?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
Ta ale np. Mnie teraz katabolizm zżera jak siedzę.

Także ładuje ile mogę BCAA, jeszcze L-Glutamine niedługo dorzucę.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12306
no ale robisz redukcję
na masie to ciężko o takie coś jak katabolizm
ja właśnie zjadłem 50g płatków owsianych, 40g odżywki białkowej i 40g masła orzechowego i będę do rana nażarty :P

Zmieniony przez - Dzedor w dniu 2010-06-17 23:53:55

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12306
heheh:P na śniadanie też będzie :P
masowe przywileje


Zmieniony przez - Dzedor w dniu 2010-06-18 00:08:30

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 55031
ehh ja tez na redukcji ...

zjadłbym sobie sporo masła
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
Blee , ja myśle o pizzy nie wiem czemu bo zawsze zjem kawałek i mam dośc, albo o Kubku z KFC, albo o Frytkach nawet mnie ryba pieczona w bułce kręci, o karp na świeta mmmmmm
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 55031
przestań, zlituj sie

ide zjeść moją wołowine, też ujdzie

jabi - przeszedłeś do Treca patrząc po dziennika czy poprostu chciałeś tam założyć dziennik i korzystać z porad?
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
Chciałem przetestować ich suplementy i wpadły fundusze, a że są tam zawodnicy którzy doradzić mogą mi na moim stopniu zaawansowania bardzo mnie zianteresowało.

inna sprawa że jako były PH Hi Tec'a wiele słyszałem o Lipo Packu i chciałem go przetestować
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
a ja dorzucam wegli do diety, własnie zaczynam robić masę

aktualnie moj jadłospis wzbogacil sie o truskawki (200 - 400g dziennie) iinne owoce (200 - 400g dziennie) i ryż/makaron (100 - 150g dziennie), obcialem trochę tłuszczu i białek, ale symbolicznie. W pozniejszym etapie planuję uwzglednic lody w bilansie,

z truskawkami

i odzywką sci teca której po konsystencji nie odrózlilibyście od bitej smietany

ha!

redukujcie sobie dalej.



Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-06-18 17:48:47
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

VENOM + SHOCK + STORM + WPC80

Następny temat

Aminokwasy

electro
Polecane artykuły