Zacznę od tego ,że od kąd pamiętam zawsze prawą nogę miałem lepiej rozciągnięta od lewej(zresztą był taki okres w którym jej wogóle nie używałem) zanim zacząłem trenować kickboxing.Trenowałem jakieś 4 miechy no i teraz od jakiś 2 tygodni mam przerwę.Ostatnio próbowałem się coś porozciągać - oczywiście zrobiłem rozgrzewkę itp.
No i lewa noga idzie lajtowo a prawej nie mogę podnieść wyżej nad brzuch(o głowie nie ma co myśleć wogóle).To było jakiś tydzień temu więc pomyślałem że poprostu na ostatnim treningu coś ją naciągłem.Ale dziś spróbowałem i zaś to samo.W życiu codziennym wogole tego nie odczuwam i w sumie robię teraz przerwę 1-2 miechy ale irytuje mnie to strasznie.Chciałbym ją jak najszybciej wyleczyć - a właśnie zapomniałem dodać co boli ;o Są to ścięgna pod kolanem.Myśle by się wybrać do lekarza, ale on powie to co zawsze przetrenowanie poczekać posmarować samo przejdzie ^^
No i lewa noga idzie lajtowo a prawej nie mogę podnieść wyżej nad brzuch(o głowie nie ma co myśleć wogóle).To było jakiś tydzień temu więc pomyślałem że poprostu na ostatnim treningu coś ją naciągłem.Ale dziś spróbowałem i zaś to samo.W życiu codziennym wogole tego nie odczuwam i w sumie robię teraz przerwę 1-2 miechy ale irytuje mnie to strasznie.Chciałbym ją jak najszybciej wyleczyć - a właśnie zapomniałem dodać co boli ;o Są to ścięgna pod kolanem.Myśle by się wybrać do lekarza, ale on powie to co zawsze przetrenowanie poczekać posmarować samo przejdzie ^^
Krzysztof Piekarz