witam
zaczelem sie rzezbic i robic wakacyjna forme:)
moj znajomy trener z silowni powiedzial zebym cwiczyl w ten sposob
pon-klatka(12s)+biceps(9s)
wt-nogi(12s)
sr-plecy(12s)+triceps(9s)
czw-barki(10s)
pt-obieg :
klatka 4s
plecy 4s
barki 3s
nogi 4s
bic 2s
tric 2s
w obiegi stala liczba pow 15 w pozostale dni 15-12-10-8
czy to dobry pomysl?
dodam ze dieta jest na ok -100kcal do tego 2*w tyg aero (bierznia) i 2-3 razy w tyg jazda rowerem
zaczelem sie rzezbic i robic wakacyjna forme:)
moj znajomy trener z silowni powiedzial zebym cwiczyl w ten sposob
pon-klatka(12s)+biceps(9s)
wt-nogi(12s)
sr-plecy(12s)+triceps(9s)
czw-barki(10s)
pt-obieg :
klatka 4s
plecy 4s
barki 3s
nogi 4s
bic 2s
tric 2s
w obiegi stala liczba pow 15 w pozostale dni 15-12-10-8
czy to dobry pomysl?
dodam ze dieta jest na ok -100kcal do tego 2*w tyg aero (bierznia) i 2-3 razy w tyg jazda rowerem
IHS TEAM.
Krzysztof Piekarz
