Witam, zmuszony jestem kupić nową ławeczkę gdyż osiągnąłem critical punk na ławeczce made in china którą posiadam. Zamierzam kupić od keltona. Lecz nie wiem którą. Mam takie wytyczne
1.) Haki do asekuracji w stojakach, gdyż ćwiczę sam
2.) Ławka łączona ze stojakami, jakoś nie przekonany jestem do wolno stojących (mamy takie w szkole z hes'a i były nie miłe przygody)
3.) Możliwość założenia modlitewnika / stacji na nogi
4.) Możliwość postawienia jej w pion do ćwiczenia barków.
Na oku mam te dwie ławeczki, ale wy może doradzicie coś innego lub powiecie którą z nich:
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/2/14/222
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/2/14/218
1.) Haki do asekuracji w stojakach, gdyż ćwiczę sam
2.) Ławka łączona ze stojakami, jakoś nie przekonany jestem do wolno stojących (mamy takie w szkole z hes'a i były nie miłe przygody)
3.) Możliwość założenia modlitewnika / stacji na nogi
4.) Możliwość postawienia jej w pion do ćwiczenia barków.
Na oku mam te dwie ławeczki, ale wy może doradzicie coś innego lub powiecie którą z nich:
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/2/14/222
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/2/14/218
Krzysztof Piekarz



