SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Doradźcie w sprawie ławki

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 323 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7206
Witam, zmuszony jestem kupić nową ławeczkę gdyż osiągnąłem critical punk na ławeczce made in china którą posiadam. Zamierzam kupić od keltona. Lecz nie wiem którą. Mam takie wytyczne

1.) Haki do asekuracji w stojakach, gdyż ćwiczę sam
2.) Ławka łączona ze stojakami, jakoś nie przekonany jestem do wolno stojących (mamy takie w szkole z hes'a i były nie miłe przygody)
3.) Możliwość założenia modlitewnika / stacji na nogi
4.) Możliwość postawienia jej w pion do ćwiczenia barków.

Na oku mam te dwie ławeczki, ale wy może doradzicie coś innego lub powiecie którą z nich:

http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/2/14/222

http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/2/14/218
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99460
Hyperiona weź dodatkowe belki ma
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21281
Ad.1 a przenosiłes kiedys nad glowa sztange zeby odlozyc na haki bezpieczenstwa gdy juz nie mogles wykonac kolejnego powtorzenia,ja bym sie bał i nie miałbym tyle sił
Ad.2 mozesz tez kupic lawke oddzielnie ze stojakami tyle ze stojaki np HS3 lub HS4 o ile sie nie myle na tych lawkach co podales zeby zrobic barki musisz odkrecic pare śrub
Cos ciekawego stało sie z ta ławeczka made in china czy tylko biosz sie cwiczyc?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 323 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7206
ad.1 najbardziej chodzi o wyciskanie na klatę(tak dam rade), a barki cisnę za głową więc przenosić nad głową nie muszę
ad.2 a nie tylko to pokrętło u dołu?

a china boje się po prostu i zaczyna się cała bujać.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 569 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14642
ad.2 ze zdjęć wynika że tylko 1 śruba
bierz Hyperiona
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 734 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17141
Bierz Hyperiona jest bardziej funkcjonalna.

Kto nie probuje,nic nie osiaga. Kto dazy do celu, osiaga wszystko...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9570
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 96
TA z Marbo MS-LO11 tez jest bardzo funkcjonalna,poczytaj opinie na temat tej formy,ale różnice cenowe sa niewielkie i lepiej postawić na solidnośc Marbo-Sporu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1046 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3627
arus1993: HEAVY HYPERION





np w zestawie z modlitewnikiem HZ1 --> HEAVY HYPERION II





Zapraszam po wycenę

Magdalena Halik - Specjalista ds. sprzedaży
609-490-896
GG 3515016
[email protected]
------------------------------
http://www.sfd.pl/Obsługa_Kelton_Pani_Magdalena_Halik-t591476.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

biceps kretka

Następny temat

Garażowa siłka - czy to wystarczy

electro
Polecane artykuły