Witam. Mam Prośbę do kolegów.Chcę zrzucić około 15-20 kg tłuszczu, w szczególności chodzi o boczki. Proszę o konkretną dietę i plan żywieniowy połączony z aerobami i treningiem siłowym. Jestem właśnie w trakcie zamawiania sprzętu do siłowni i będę znowu ćwiczyć. Ostatnio byłem tam 9 lat temu, potem dopadła mnie choroba i się zapuściłem. Liczę na pomoc Daniel
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 25
Waga: 100
Wzrost: 180
Obwód klatki: 118
Obwód ramienia: 36
Obwód talii: 102
Obwód uda: 67
Obwód łydki: 40
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie wiem
Aktywność w ciągu dnia: praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: nie uprawiałem sportu dość długo
Odżywianie: stosowałem rożne diety, ale zawsze waga wracała
Cel: szybka redukcja
Ograniczenia żywieniowe: bez ograniczeń
Stan zdrowia: choroba Leśniowskiego-Crohna, stomia na brzuchu
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia i aeroby 1-2 godziny dziennie przez 7 dni w tygodniu
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak tylko nie wiem jakie dlatego czekam za poradą
Stosowane wcześniej diety: kopenhaska
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 25
Waga: 100
Wzrost: 180
Obwód klatki: 118
Obwód ramienia: 36
Obwód talii: 102
Obwód uda: 67
Obwód łydki: 40
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie wiem
Aktywność w ciągu dnia: praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: nie uprawiałem sportu dość długo
Odżywianie: stosowałem rożne diety, ale zawsze waga wracała
Cel: szybka redukcja
Ograniczenia żywieniowe: bez ograniczeń
Stan zdrowia: choroba Leśniowskiego-Crohna, stomia na brzuchu
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia i aeroby 1-2 godziny dziennie przez 7 dni w tygodniu
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak tylko nie wiem jakie dlatego czekam za poradą
Stosowane wcześniej diety: kopenhaska
Krzysztof Piekarz