Witam swoja przygode z dieta zaczalem od listopada jednak miewalem przerwy na dzien dzisiejszy zeszlem z 118 do 100 mam 184 wzrostu moj wiek to 16 lat stosuje sie do 10 wsakzówek zywieniowych oraz wprowadzilem duzo ruchu areobowego jednak nie moge skupic sie tylko na diecie gdyz jeszcze jest szkola :P
przez wakacje chce zejsc do 85-90 kg :) jednak chce wprowadzic porzadny trening silowy i zrobic jakas diete bialkowa czy ma to sens czy jest szansa ze osiagne swoj cel ?
Obecnie z supli biore tse oraz hmb :)
Czy trzeba jakos przygotowac organizm do odzywki bialkowej i argi ?
czy stosujac nadal 10 wskazowek zywieniowych i diete ok 1800-2000 kcal + bialko i porzadny trning silowy jest szansa zeby do konca wakacji zrobic dobra sylwetke ? (tzn nie byc puszkiem :P) lekki zarys miesni ( do konca szkoly czyli do konca czerwca nadal redukuje :) wiec sadze ze strace z 3-4 kg z gory dziekuje :)
przez wakacje chce zejsc do 85-90 kg :) jednak chce wprowadzic porzadny trening silowy i zrobic jakas diete bialkowa czy ma to sens czy jest szansa ze osiagne swoj cel ?
Obecnie z supli biore tse oraz hmb :)
Czy trzeba jakos przygotowac organizm do odzywki bialkowej i argi ?
czy stosujac nadal 10 wskazowek zywieniowych i diete ok 1800-2000 kcal + bialko i porzadny trning silowy jest szansa zeby do konca wakacji zrobic dobra sylwetke ? (tzn nie byc puszkiem :P) lekki zarys miesni ( do konca szkoly czyli do konca czerwca nadal redukuje :) wiec sadze ze strace z 3-4 kg z gory dziekuje :)
Krzysztof Piekarz