Napiszę coś więcej po powrocie z weselicha czyli pewnie w niedziele wieczorem
Branoc 
--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali
zapasy.krakow.pl
Ilość wyświetleń tematu: 152459
Napiszę coś więcej po powrocie z weselicha czyli pewnie w niedziele wieczorem
Branoc 
--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali
zapasy.krakow.pl

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

--> www.gamenessteam.pl <--
--> www.pajacyk.pl <--
--> www.polskieserce.pl <--
pisz mnie po Polskiemu"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

--> www.gamenessteam.pl <--
--> www.pajacyk.pl <--
--> www.polskieserce.pl <--

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"
--> www.gamenessteam.pl <--
--> www.pajacyk.pl <--
--> www.polskieserce.pl <--
"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"
Zacząłem oglądanie walk,od walk lasek około 4 rano.Czekam na łomot Pudzilli...Znaczy się czekam jak dostanie
Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.
ja niestety padłam przed północą, więc wynik dowiedziałam sie rano, zaraz sobie poyoutube'am w poszukiwaniu walki
"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."
http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły