SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

***If You want to get in SPAM, You must let me break your arm@-)***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152459

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2372 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8858
U nas lekka powódź, ale chwilowo sytuacja opanowana Napiszę coś więcej po powrocie z weselicha czyli pewnie w niedziele wieczorem Branoc

--
Spartan Kraków - Kuźnia ludzi ze stali

zapasy.krakow.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 72191
Umnie wszystko ok
a walczyc bendą o 2:15 ,wiec za jakie 8 minut

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47531
nie ma nigdzie streamu life
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 72191
czego? pisz mnie po Polskiemu

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47531
transmisija na żiwo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 72191
Z tego co wiem to tylko Polsat sport i Ipla ,może jeszcze ewentualnie sopcast ale tego to już nie wiem -ja ogladam na Polsat sport

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47531
to czyli walczy teraz na polsacie sport?

podobno miał o 1;30

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2010-05-22 01:59:41
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 72191
teraz daja KSW ,a ju es ej odpalaja o 2.15

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79498
Posnęli?Bo ja wstałemZacząłem oglądanie walk,od walk lasek około 4 rano.Czekam na łomot Pudzilli...Znaczy się czekam jak dostanie

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 94708
czołem spamery
cóż, wynik był do przewidzenia ja niestety padłam przed północą, więc wynik dowiedziałam sie rano, zaraz sobie poyoutube'am w poszukiwaniu walki

a Siwy ściemnia, wcale go nie zalało bo przez jego dzielnice nic nie płynie
w Krakowie zalało dzielnice obok mojej, nawet foty do spamu C/S wklejałam

https://www.sfd.pl/**Wszy_po_stole,_ale_w_rzędzie,_czyli_po_BANie_za_spamowanie_w_SPAMie!;_**C/S**-t499892-s219.html#post4 

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co polecacie?

Następny temat

Wojak Boxing Night 18.12.2009 - Łódź

electro
Polecane artykuły