SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***If You want to get in SPAM, You must let me break your arm@-)***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128575

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3458
Gowno!

Zmieniony przez - Willis w dniu 2010-06-18 12:10:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Mi tam jego filmy są obojetneUważam,że ma ten Tarantino ma nieźle nayebane w głowie i dobrze,że w filmach kumuluje swoją enerię,bo jest on niebezpieczny ze swoimi pomysłami dla społeczeństwaGdyby był przestępcą to by nieźle torturował tych,którzy by mu podpadli,to akurat widać w filmach.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
czołem ekypa

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Willis, wyrażaj sie

Wczoraj oglądałem "Wojnę polsko-ruską". Ciężki film. Momentami śmieszny, momentami nie wiesz czy się śmiać czy płakać, ujęty jest w sposób mega-abstrakcyjny i na bank posiada drugie dno, ale chyba jestem jeszcze za głupi, żeby go całkiem zinterpretować po jednym obejrzeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Jak tam przed Niedzielą Panowie i Panie ?

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
a co jest w niedziele?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Ogólnopolskie zawody

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
A w czym?

Zaraz tu zjadę z nudów... Muszę się uczyć angola a tak mi sie nie chce ze ho ho... takie pievdolenie o szopenie - jakby to Lady powiedziała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
aaaaaaaa, ogólnopolskie zawody w "Kto wcisnął wyborcom więcej kitu"? ide do urn, a jakże! potem zawsze będe mogła psioczyć, że "ja na niego nie głosowałam"

http://www.test-wyborczy.pl/sprawdz.php 

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3458
o Kucze, wychodzi na to ze powinienem na Leppera glosowac wedlug tego testu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co polecacie?

Następny temat

Wojak Boxing Night 18.12.2009 - Łódź

WHEY premium