SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***If You want to get in SPAM, You must let me break your arm@-)***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128509

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Jak nie działa, jak działa?

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
działa... nie działa... trochę działa... wcale nie działa...

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Lady trochę porządziłem w Twoim dziale i pociachałem trochę w jednym temacie o Marku Piotrowskim.Decyzję o zostawiniu linka na kontrowersyjnej stronce pozostawiłem jednak Tobie i innym modom działu.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
oooo, dzięki wielkie za pomoc

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Hmm...po dzisiejszym średnio udanym treningu pozwolę sobie tutaj podzielić sie z wami moimi wątpliwościami..

Przez pewien czas obserwowałem sobie jak przebiegają treningi w klubie gdzie trenuję. I dotarło do mnie dzisiaj coś nieciekawego. Trenerzy niby wymagający, pomocni...itp. Ale poprawiają i komentują jedynie błedy tych, którzy albo są młodzi i perspektywiczni, albo mają już duże doświadczenie i sukcesy zawodnicze. Niestety tak ja, jak i jeszcze kilka trenujących tam "przez przypadek" osób niespecjalnie możemy liczyć na równe traktowanie. Tak samo jak męczące jest dobieranie partnerów do ćwiczeń, żeby tylko jedna strona wynosiła z zajęć więcej- np dawanie mi chłopaków po 70kg do randori, mimo, ze np w czasie 1 walki 5 min w parterze skończe go dobre 10 razy- bo niech się młody uczy. Jakby już lekko nas sobie odpuścili. Faktem jest,co to niestety dzisiaj powiedziała mi wprost osoba która z 2 danem - w moim wieku i tak już nie nadrobię techniki.
Wydawało mi sie, że robie postępy na treningach, ba- raczej na pewno robiłem. Ale chyba mogło być lepiej gdybym trafił na sekcje na swoim poziomie a nie próbował wmieszać się pomiędzy prawdziwych zawodników..
Możliwe, że po sesji poszukam sobie nowego klubu. I pewnie nie bedzie to judo, bo drugiego w szcz nie ma.

A do tego mam spiepszoną sesję, problemy osobiste i ogólnie jest ch**owo.

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
dasz rade ,musisz kurva!
myślisz że tylko ty masz problemy-kazdy ma ale to co odróżnia nas fighterów od zwykłych śmiertelników to to że my z nimi walczymy i je pokonujemy a oni sie przy nich mażą latami!

Zmieniony przez - renegat44 w dniu 2010-01-29 21:52:15

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708




"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Nie, Renek, nie o to chodzi. W sumie z sesją i tak sobie dam radę. Tak samo jak rozwiążą się inne problemy. Po prostu wkurviłem się i wyszedłem bez słowa w połowie treningu, bo sie za dużo tego pozbierało- o treningu mowa. Stąd ten post.
Pewnie jutro będę prosił o usunięcie go..

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Avic, niestety tak jest, nie tylko w klubach judo,ale zapewne w większości sekcji sportowych,nastawionych na osiągnięcia. Po prsotu rób to,co do Ciebie należy,sam widzisz,że są postępy - głowa do góry
z resztą problemów też sobie poradzisz - powodzenia

Renek,cóż za motywujący doping

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
avic, lepiej że odreagowałeś na treningu (nawet poprzez wyjście z niego )

wiesz, zazwyczaj jak jest dobrze to jest dobrze, ale jak sie wali, to wszystko naraz

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co polecacie?

Następny temat

Wojak Boxing Night 18.12.2009 - Łódź

WHEY premium