SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***If You want to get in SPAM, You must let me break your arm@-)***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128527

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
a ja poszedlem do mamiszona poopalać się na podwórku i psiak mi non stop przeszkadzał to wziąłem dziada na łąki na spacer
u mnie 32 stopnie w cieniu ^^

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Kiedyś był o tym artykuł. Skin-geje to geje, którzy nienawidzą cienkich głosów i różowych ciuchów. Chcą być męscy. Pakują na siłowniach, żrą koksy i na******laja się w bójkach. "Kobiecych" gejów nazywają ciotami, biją ich i chyba czasami gwałcą. Między sobą potrafia np. stoczyć walkę na pięści o to, który będzie strona dominującą w... ekhm... Ubieraja się chyba jak skini, po prostu. I chyba mało ich w Polsce.
Tacy macho-geje

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Mój groźny putt bill z wczorajszej wyprawy przyniósł 3 kleszcze.Głupek ma zapędy psa ratownika i w żaden sposób nie mogłem popływać,bo ten od razu płynął w moją stronę,aby mnie ratowaćJak zobaczył pieniek pod wodą to uparł się,aby go wyciągnąć,tylko piszczał i nurkował.Dobrze,że mi się nie utopił,ale skaleczył sobie łapę po swoim ratowaniu pieńka.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Dobry zawodnik z psiaka

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Scorp jakiego masz psiaka?

Słaby, dobry wariat z Twojego Liska

Z tymi gejami-skinami to grube loty Nie słyszałem o nich wcześniej.

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2010-06-12 12:26:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
To nie mój psiur
Wilczur dosc sporawy, rozpjerdala kłami takie grube klocki z drzewa co do pieca lecą
JAk jeszcze u babki na wsi go starzy trzymali to mnie s****iel nie chciał wpuscic na posesje a teraz chyba mu przeszło i non toper mnie meczy ze chce isc na spacer albo zeby sie z nim pobawic

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Mój pies generalnie wszystkie drzewka,pieńki i gałęzie gryzie.Ząbki ma zdrowe,a z drzewek mniejszych i gałęzi lecą wióry.Kumplowi na działce przegryzał gałęzie na ognisko,bo kumplowi nie chciało się łamać,a pies miał zabawę,ale przy okazji przegryzł wierzbę mandżurską,która miała sobie spokojnie rosnąćDobrze,że się zrosła i kolega nie rości sobie pretensji finansowych,choć generalnie pewnie odszkodowanie skończyłoby się na popijaniu płynów typu alkoholowegoGeneralnie moja bestia w lesie jak znajdzie plaster wycięty z jakiegoś mniejszego drzewa to rozdziabi paszczę jak krokodyl i bierze go w pysk tą szeroką stroną.Jak się poszarpie z nim jakims małym drzewkiem i powie przynieś kijka,to bedzie ciągnął ze sobą to drzewko dopóki się nie zmęczyFajny czubek.

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2010-06-12 12:44:09

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
<otwiera drzwi, świeci światło> ...i c***. Pusto... <zamyka i idzie z powrotem do combatu pić>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Mój pies poluje aktualnie na wszystko, co się rusza, łącznie z mrówkami,motylami i tymi puszkami z topoli. Czasami ciężko go przez to utrzymać na smyczy.
Fascynację kijami też ma, ale na szczęście nie aż taką
No i piłka mu starcza jedynie na 20 minut.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Dobry wieciar

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co polecacie?

Następny temat

Wojak Boxing Night 18.12.2009 - Łódź

WHEY premium