Ćwiczyłem około 5 lat po czym wróciłem do grania w piłkę nożną. Po roku gry odniosłem kontuzję kolana( pęknieta łękotka). Teraz jestem 1.5 miesiąca po operacji usunięcia jej. Postanowiłem powrócić do treningów na siłowni, do piłki wrócę nie prędko,a wiec chcę spróbować w jak najkrótszym czasie doprowadzić swoją sylwetkę do ładu.
Treningi zacząłem od razu po wyjściu ze szpitala. Pierwsze 2 tygodnie rozruch mięśni, po czym przeszedłem do rzeczy.
przez ostatni miesiąc próbowałem nabrać masy. po wyjściu ze szpitala ważyłem około 74 kg.
W chwili obeznej ważę około 80.
Odżywki które brałem podczas budowania masy to:
- Ostrowia WPC 80 około 4 Kg
-Olimp creatine mega caps 1250 zjadłem 200 kapsułek po czym postanowiłem odstawić.
-dextrosa firmy trec do każdej porcji kreatyny 2 łyżki stołowe.
-Trec Arginine Mega Hardcore
-complex witamin
-Olimp glucosamine(ze wzgędu na regeneracje po kontuzji- polecam zapobiegawczo każdemu, puki wam jeszcze nic nie strzeliło w stawach)
wymiary ciała: wzrost - 174
waga - 79,2
klata - 110
biceps - 33/39
przedramię - 30
udo - lewe 59
prawe 57(ze względu na operacje kolana)
łydka - 39
Talia - 89
A to kilka zdjęć:
Zdjęcia są z dnia 05.05.2010r.
I w tym właśnie dniu przeszedłem do treningu na rzeźbę.
Wykonuje każdą partię miesniową raz w tygodniu. ćwiczyć mam zamiar 6 razy w tygodni,do tego dorzucę rowerek stacjonarny.
Zamierzam Co tydzień aktualizować zdjęcia oraz wymiary.
Zmieniony przez - peres_gda w dniu 2010-05-09 00:05:09<img src="">
Zmieniony przez - peres_gda w dniu 2010-05-09 00:06:04
Zmieniony przez - peres_gda w dniu 2010-05-09 00:06:31
Zmieniony przez - peres_gda w dniu 2010-05-09 00:08:47
Zmieniony przez - peres_gda w dniu 2010-05-09 00:20:35
Treningi zacząłem od razu po wyjściu ze szpitala. Pierwsze 2 tygodnie rozruch mięśni, po czym przeszedłem do rzeczy.
przez ostatni miesiąc próbowałem nabrać masy. po wyjściu ze szpitala ważyłem około 74 kg.
W chwili obeznej ważę około 80.
Odżywki które brałem podczas budowania masy to:
- Ostrowia WPC 80 około 4 Kg
-Olimp creatine mega caps 1250 zjadłem 200 kapsułek po czym postanowiłem odstawić.
-dextrosa firmy trec do każdej porcji kreatyny 2 łyżki stołowe.
-Trec Arginine Mega Hardcore
-complex witamin
-Olimp glucosamine(ze wzgędu na regeneracje po kontuzji- polecam zapobiegawczo każdemu, puki wam jeszcze nic nie strzeliło w stawach)
wymiary ciała: wzrost - 174
waga - 79,2
klata - 110
biceps - 33/39
przedramię - 30
udo - lewe 59
prawe 57(ze względu na operacje kolana)
łydka - 39
Talia - 89
A to kilka zdjęć:
Zdjęcia są z dnia 05.05.2010r.
I w tym właśnie dniu przeszedłem do treningu na rzeźbę.
Wykonuje każdą partię miesniową raz w tygodniu. ćwiczyć mam zamiar 6 razy w tygodni,do tego dorzucę rowerek stacjonarny.
Zamierzam Co tydzień aktualizować zdjęcia oraz wymiary.
Zmieniony przez - peres_gda w dniu 2010-05-09 00:05:09<img src="">
Zmieniony przez - peres_gda w dniu 2010-05-09 00:06:04
Zmieniony przez - peres_gda w dniu 2010-05-09 00:06:31
Zmieniony przez - peres_gda w dniu 2010-05-09 00:08:47
Zmieniony przez - peres_gda w dniu 2010-05-09 00:20:35
Peres_gda
Krzysztof Piekarz



