SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

???

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1121 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27996
Ten dział to niewypał, zaleje nas masa głupich pytań bo nikomu nie chce sie ruszyc dupy do wyszukiwarki i troche poczytac.

Lepiej zrobcie cos w sytlu po siłowni, ale rozmowy na kazdy temat nie tylko zwiazany z siłownia

pzdr

kurva miałem byc anonimowy


Zmieniony przez - brolly112 w dniu 2010-05-06 11:30:55

"Gdy masz zakwasy to znak nadejścia masy ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3946 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29072
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1121 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27996
za duzo chamów





"Gdy masz zakwasy to znak nadejścia masy ... "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 820 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11401
z jednej strony sezonowcy nie muszą się rejestrować tylko po to żeby zapytać 'jak przypakować do wakacji" ale z drugiej to będzie śmietnik ;/

"Hope deferred makes the heart sick
but a desire fulfilled is a tree of life"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 63494
Może jedynie w tym dziale będzie śmietnik a forum nie bedzie nekane

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 820 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11401
szczerze w to wątpię 8-/

"Hope deferred makes the heart sick
but a desire fulfilled is a tree of life"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1121 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27996
Siemano mam pytanie wbilem juz 10szotow tescia prolo i poczulem nie wiele 1 cm na lapie i troche sily mam jesczcze 15 szotow czy czekac cierpliwie czy zmienic cos w kuciu 200 co 5 dni z gory dizeki za info



w sumie to ma jakis sens, zrobic tu smietnik a nie na forum, posty kasowac po odpowiedziach i bedzie si

"Gdy masz zakwasy to znak nadejścia masy ... "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29964
SFD ma swoją piaskownice :]
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa

Następny temat

kawa

electro
Polecane artykuły