Szacuny
4
Napisanych postów
4984
Wiek
34 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
20345
Mam pytanie do modow, o co chodzi z tym dzialem?? kapuje mysl zrobic dzial zeby ludzie mogli zadac pytanie jakies proste czasem troche glupie i zeby potem nie kojarzono go z tym pytaniem. Ale tam jakos anonimowosci nie ma bo widac i nick uzytkownika i avatar. Pozatym znalazlo sie paru pseudo psychologow ktorzy probuja pomagac tekstami "dobra dieta+trening=sukces!" WOOOW Ameryke odkryli. Moim zdaniem od takich rzeczy jest insomnia.
Szacuny
11215
Napisanych postów
73002
Wiek
40 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
962403
wszystko póki co dopiero w fazie testów - nie wiadomo czy zagosci na stałe
będzie to dział przeznaczony do pytań , które założyć beda mogly osoby niezarejestrowane na forum, np. trafia ktos do nas z google do jakiegos tematu, chce zadac pytanie np. związane z tym tematem, do którego trafił (ale nie chce tracic czasu itd na rejestracje), więc bedzie mogl w odpowiednim miejscu (widoczna gdzies odpowiednia tabelka/rubryka do wpisania tresci) wpisać treść pytania i pytanie to pojawi się właśnie w tym dziale
Jako autor będzie widniał np. "sfd" czy "Anonim"
i ewentualnie po otrzymanej odpowiedzi , moze zdecyduje sie dolaczyc do naszej spolecznosci takowa osoba
pytania te,z tego co mi wiadomo, beda weryfikowane, takze zanim sie ukaza ktos bedzie musial je zaakceptować - inaczej się nic nie pojawi na forum
ale jak wspomnialem ,to ma byc dopiero testowane itd itp
to pomysł Mateo, zobaczymy co z tego wyjdzie
Szacuny
44
Napisanych postów
2142
Wiek
34 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
19572
Słaba strategia na zdobycie nowych userów ponieważ na sfd nie patrzy się na staż czy rejestracje użytkownika jakiś laik zada pytanie jaki trening robić "na rzeźbe czy na mase" to zostanie zjechany , to nowym c tu trafią odechce się późniejszej rejestracji jak zobaczą jakich miłych userów mamy
Szacuny
4
Napisanych postów
815
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
40011
ale nie miales nigdy tak, ze szukales czegos po necie i trafiales na jakies forum i chciales zadac szybko pytanie a tam czekala na Ciebie rejestracja , podawanie majla itd??
Pomysl dobry ale Ty tez masz w jakims stopniu racje, chyba ze ludzie beda bardziej wyrozumiali dla Anonimowych Uzytkownikow %)
Szacuny
11215
Napisanych postów
73002
Wiek
40 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
962403
ja ogólnie póki co nic nie będę oceniał, czy to dobry krok ,czy nie
jeżeli to ruszy - a pewno jeszce trzeba bedzie troche poczekać i się nie sprawdzi , to zostanie usunięte
jak się na swój sposób przyjmie - to zostanie
1 dział , gdzie będą takie pytania nie zasmieci w zaden sposób forum, a sa plusy ztego ,ze mozemy zyskac wielu nowych userów, którzy będą usatysfakcjonowani odpowiedzia na szybkie pytanie ,a poza tym pozycjonowanie w google, dzieki wiekszej ilosci słów kluczowych, tematów itd tez pewno sie poprawi
na pewno tez w dziale beda moderatorzy, ktorzy przypilnuja porzadku
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Nie jestem jasnowidzem ale przewiduje że dział nie wypali tam bedzie większy śmietnik jak w piaskownicy na insomnii. Chociaz to i tak mało powiedziane pozdro
Szacuny
44
Napisanych postów
2142
Wiek
34 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
19572
"mam 15lat chodze na silownie juz 2tyg i nie rosne jem codziennie kanapki ze smalcem i gotowane parowki i nic!! chce przetopic tluszcz w miesnie i kupilem sobie 200 mety 50 anapolu i 20 omki jak to dawkowac "