rufe jako pierwsza!..... ale chyba niekontrolowana hehehe
...
omega to fajna lajba ale troche mulowata! ktos probowal na 420 lub 470? sam ma 420 i jak dla mnie to poprostu pocisk:)
...
Lightening, jak chcesz skonstruować spust?
Czekam na odpowiedź.
Mądry pracuje żeby żyć, głupi żyje żeby pracować.
Czekam na odpowiedź.
Mądry pracuje żeby żyć, głupi żyje żeby pracować.
Mądry pracuje, żeby żyć; głupi żyje, żeby pracować.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!