Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Jaki film szkoleniowy jest najlepszy dla osoby,która chce od podstaw poznac tajniki bjj.Słyszałem,że "Gracie Basic" są dobrym materiałem,ale zawierają dużo błędów.Polecano mi także materiały szkoleniowe braci Machado i inne. Zaznaczam,że do tej pory nie trenowałem grapplingu.
Będe bardzo wdzięczny za pomoc.
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
"Gracie Basic" w 3 czesciach jest bezkonkurencyjna jesli chodzi o totalne podstawy nie ma lepszego materialu dla poczatkujacych.
-----------------
"If you dont smoke weed,u cant grapple for shit!
Thats just the way it is!!
Plus u aint cool!"
"The real question:
What does Margarida, Sudo, Nino, Zé Mário, Minotauro AND Rickson Gracie have in common????
(and many others top bjjers/mmaers?)
Sorry, but if you think cannabis is all that bad you should roll with any of those guys and check for yourself! "
Szacuny
0
Napisanych postów
2723
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
15849
w Gracie Basic masz wejscia w nogi, wyjscie z dosiadu, przerwanie gardy oraz techniki konczace z tego co pamietam kimura, balaszka, mata leo i gilotyna
natomiast szkoleniowka roya harrisa pokazuje jak sie zachowac w dosiadzie, pozycji bocznej i w gardzie
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Czyli według was najlepiej sięgać po Roya Harissa i Gracie Basic.W zasadzie o to mi chodziło.Nie mam doświadczenia(w zasadzie jestem zielony;)) jesli chodzi o grappling dlatego szukałem czegoś,od czego mógłbym zacząć. A co sądzicie o szkoleniówce Joe Moreiry?
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Po co zamawiać z zagranicy? W sieci roi się od ludzi sprzedających szkoleniówki.Wyjdzie taniej.Poszukaj na forach dyskusyjnych.Tam jest mnóstwo ogłoszeń typu "sprzedam lub wymienię się szkoleniówkami".