do tej pory jadlem tak:
6.45 - I posilek
10.00 - II posilek
12.30 - III posilek
15.00 - IV posilek
17.00 - posilek przedtreningowy (V)
18-19 trening
19.30 - posilek potreningowy (VI)
21.30 - twaróg przed snem
i troche uciazliwe bylo jedzenie tyle razy, moze lepiej by bylo zmienic troche ten uklad, zeby bylo 6 posilkow:
6.45 - I
10.00 - II
13.00 - III
16.00 - IV przedtreningowy
17-18 trening
18.45 V potreningowy
21.00 - VI przed spaniem (twaróg + oliwa)
ogolnie lepiej jesc mniej i czesciej, czy wiecej i rzadziej ?
6.45 - I posilek
10.00 - II posilek
12.30 - III posilek
15.00 - IV posilek
17.00 - posilek przedtreningowy (V)
18-19 trening
19.30 - posilek potreningowy (VI)
21.30 - twaróg przed snem
i troche uciazliwe bylo jedzenie tyle razy, moze lepiej by bylo zmienic troche ten uklad, zeby bylo 6 posilkow:
6.45 - I
10.00 - II
13.00 - III
16.00 - IV przedtreningowy
17-18 trening
18.45 V potreningowy
21.00 - VI przed spaniem (twaróg + oliwa)
ogolnie lepiej jesc mniej i czesciej, czy wiecej i rzadziej ?
Krzysztof Piekarz
3 rzodkiewki to trochę mało po 200-400g albo wiecej