@tehaen : aeroby, bardzo dużo i zdrowa micha. Do tego jakieś pompki, przysiady z ciężkim plecakiem. Fota robiona po 18 dniu a6w. Za 2, 3 tyg zamierzam rozpocząć prawdziwy siłowy trening, mam nadzieje że za rok będę wyglądał jak człowiek ;)
@Seba.J : jedyne odstępstwa od rozpiski na 1 stronie to ryż zamieniany na makaron. Czasem na śniadanie zdarzy mi się zjeść kanapki z wędlina. Jem tak żeby nie chodzić głodnym, na ilości raczej nie patrzę. No i dużo owoców (kiwi, jabłka, mandarynki, grejpfruty) i warzyw (ogórki, pomidory, kapusta)
@Seba.J : jedyne odstępstwa od rozpiski na 1 stronie to ryż zamieniany na makaron. Czasem na śniadanie zdarzy mi się zjeść kanapki z wędlina. Jem tak żeby nie chodzić głodnym, na ilości raczej nie patrzę. No i dużo owoców (kiwi, jabłka, mandarynki, grejpfruty) i warzyw (ogórki, pomidory, kapusta)
i tak juz niezle wyglądasz szacunek za motywacje i powodzenia w dalszej walce