SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Sprawdzi ktoś?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5750
@tehaen : aeroby, bardzo dużo i zdrowa micha. Do tego jakieś pompki, przysiady z ciężkim plecakiem. Fota robiona po 18 dniu a6w. Za 2, 3 tyg zamierzam rozpocząć prawdziwy siłowy trening, mam nadzieje że za rok będę wyglądał jak człowiek ;)

@Seba.J : jedyne odstępstwa od rozpiski na 1 stronie to ryż zamieniany na makaron. Czasem na śniadanie zdarzy mi się zjeść kanapki z wędlina. Jem tak żeby nie chodzić głodnym, na ilości raczej nie patrzę. No i dużo owoców (kiwi, jabłka, mandarynki, grejpfruty) i warzyw (ogórki, pomidory, kapusta)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8760
Oj, tych owoców to też nie należy jeść za wiele (niestety...)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2316
i tak juz niezle wyglądasz szacunek za motywacje i powodzenia w dalszej walce

...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2457
no widać kolejne efekty oby tak dalej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5750
@Lena: wiem, ze nie są wskazane, ale ja do tego trochę inaczej podchodzę. Na pewno nie jem ich kilogramami ;) po za tym, jeżeli mam ochotę na coś słodkiego to zamiast ciasta, czy ciastek właśnie jem owoc. Chyba zdrowszy jest ;)

@Huanita20
@sarna666
efekty są ale jeszcze dużo brakuje do tego co zaplanowałem. Najważniejsze, że motywacja jest :P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8760
Wiesz, ja uwielbiam i sama walczę, jadam zwykle 2 rano, ale zawsze mam na nie ochotę!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5750


zdjęcie w spodniach w których byłem na sylwestrze...

następne foty po skończonej redukcji :]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 304
Mam pytanie odnośnie diety. Mam pod nosem sklep z rybkami. Bardzo lubię wędzone makrele itp. W który posiłek mógłbym wstawić taką rybkę dla urozmaicenia diety? Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8760
Ja jem zwykle z razowcem na śniadanie :) Ew. kolacja, jako odskocznia od twarogu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3663
rmirtx mógłbyś mi na maila rzucić całą swoją dietę i rozpiskę ćwiczeń ?

--I am the One and Only--

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebóje ułożyc dietę na mase chętnych zapraszam ;)

Następny temat

Dieta na mase do poprawy.

electro
Polecane artykuły