SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co mi z masy bez kondycji ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 161
Cześć!

Słuchajcie mam problem, pomyślałem, że może ktoś tutaj byłby w stanie pomóc mi dobrać trening, żebym uzyskał maksimum korzyści.
Jestem bez formy. Paliłem, żyłem dość towarzysko, brałem też dragi.
Ćwiczyłem, ale nie mam kondycji żeby zrobić intensywny trening, brak mi wytrzymałości, a po zrobieniu masy (styczen - luty 2010) poczułem się jeszcze bardziej ociężały niż wcześniej. Nie było mowy o sprincie..
Jak to rozplanować, żeby odzyskać kondycję i zrobić masę.
Zrobić sobie 6 tyg. na wytrzymałość plus cardio (kosztem tego, że mogę schudnąć), a pozniej siłę i masę?
Wytrzymałość i kondycja jest masakrycznie słaba. Jaki trening polecacie, żebym za półtora miesiąca mógł się brać za siłę, masę pełną parą (nie obawiając się, że w połowie treningu będę miał dość)

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 24

Waga: 84

Wzrost: 187

Cel treningowy: Masa Siła Kondycja

Staż treningowy na słowni: 1,5

Uprawiane inne sporty: Rower lub bieganie 2x w tyg.

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Full osprzęt siłownia

Dieta: Tak

Przeciwskaznania medyczne: Brak

Zażywane suplementy: Aminokwasy

Zmieniony przez - obłędwoku w dniu 2010-03-31 18:30:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11645
Polecam trening HIIT co do biegania i jakiś wydolnościowy na siłowni.

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 506 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2942
skoro pisze ze ledwo robi trening silowy to o interwalach moze zapomniec narazie

skup sie na aerobach + jakis FBW

pamietaj o odpowiednim posilku przed i po aero i tyle, wtedy nie schudniesz. stopniowo zwiekszaj dlugosc i intensywnosc treningu i zobaczysz jak szybko dojdziesz do formy.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po trzydziestce

Następny temat

wystajaca kosc

electro
Polecane artykuły